1500 TL civarı tlf tavsiyesi

Kodla Büyü

sadoo_

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar başlıktanda anlayacağınız gibi 1500 tl tlf tavsiyeleriniz hangi marka ve model olur?
Alışveriş sitelerinden fiyat aralığı girip bakmak kolay ama ben alıp memnun kaldığınız ya da çevrenizde bu fiyata alıp memnun kalınan tlf markalarını öğrenmek istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim :)

3 ay önce o seviyelerdeydi mi Note3 şimdilik çok iyi. Mi A1 kullanan arkadasta çok memnun.

Samsung Note 5 kullanıyorum. Kamerası mükemmel. Özellikle gece karanlığında, "flash olmadan" çok profesyonel diyebililirim.Hız olarak da çok iyi. Hiç donma, takılma yapmıyor. 2200 civarı sanırım şuan.
Dediğiniz fiyata daha yakın Vestel Venus z10 bakabilirsiniz. Bir öğrencimde vardı, memnundu...

Xiaomi Mi A1 memnunuz. Ancak Android One olmasını sevmedim. Miui ara yüzü için Redmi Note4 yada 5 tercih edilebilir.

xiaomi al. ama fiyatları takip edemedim yakın zamandır. baya pahalanmıştır. Ama xiomi olsun marka

Xiamoi Mi 6 Son güncelleme: telefonun ekranı komple karardı...ekranda çizik dahi yok-çatlak-kırık asla yok...Delta servise yolladım; kullanıcı hatası kasa yamulmuş diyerek 860 lira tamir parası istediler..korktuğum başıma geldi; param çoksa İphone - param yoksa casper- GM-vestel alırım çinlilere param gideceğine en azından ülkemin insanına param kalsın..
Xiamoi + DELTA servis PİŞMANLIKTIR.

Xiamoi Mi 6 Son güncelleme: telefonun ekranı komple karardı...ekranda çizik dahi yok-çatlak-kırık asla yok...Delta servise yolladım; kullanıcı hatası kasa yamulmuş diyerek 860 lira tamir parası istediler..korktuğum başıma geldi; param çoksa İphone - param yoksa casper- GM-vestel alırım çinlilere param gideceğine en azından ülkemin insanına param kalsın..
Tüketici hakem heyetine başvurun derim.

Hocam sorun Çinlilerde değil ki. Ülkemin insanı dediğiniz o servistekiler yapıyor size sorunu.

Delta kesinlikle pişmanlıktır.
Hocam telefonda twrp rom root var mı?
Pc ye bağlayınca telefonu tanıyor mu?

Geri