16-25 Mart Proje Danışmanlığı Semineri uzaktan eğitimi ?

Kodla Büyü

AKADEMİA

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar böyle bir başvuru varmış, almamız iyi olurmuş. Bu semineri nerede bulabilirim. Nereden giriş yapılıyor bulamadım.

Teşekkürler hocam, bizim müdür duymuş bunu? Tübitak 4006 projesi yapanlar felan alsın iyi olur demiş, müdür yardımcısı söylemişti. Süresi geçmiş demek ki, sağolun.

Şu an gözükmez. Başvurusu Şubat ayında alındı sanırım

Yetersiz başvuru diye reddetmişler. Diğer zamanlarda da yetersiz kontenjan diye reddediyorlardı. İlginç.

alma zaten hocam bu ne yaaa
bayan oturmuş sabahtan beridir konusuyor.bumu hizmet içi eğitim bumu uzaktan eğitim
animasyon birşey yok slaytı okuyan bir bayan bu kadar

:(:( hocam siz de müdür sözüyle mecburiyetten aldınız sanırım. Neyse biz kaçırmışız zaten.

Peki acaba slaytları indirebileceğimiz veya sizin paylaşabileceğiniz bir yer var mı hocam, en azından bilgimiz olsun .

alma zaten hocam bu ne yaaa
bayan oturmuş sabahtan beridir konusuyor.bumu hizmet içi eğitim bumu uzaktan eğitim
animasyon birşey yok slaytı okuyan bir bayan bu kadar

Hocam ilk videodan sonra diğer videolar açılmıyor sizde de öyle mi?
Arka arkaya izleyim diye düşündüm ama. Üniversitede zaten bildiğimiz bir konu.

Ben de Reddedilmişim. İl kontenjanına takılmışız.
3500 kişilik kontenjan vardı. 3070 başvuru olmuş. Buna rağmen birçok kişi Red yemiş görünüyor. İlginç kafalar.

Son düzenleme:
Hocam açılmama meselesi sabah yoktu hepsi açılıyordu.sabahtan .yoğunluktan açılmıyor olabilir hocam

Evet bekleyelim ama bu kadar vurdumduymazlık olmaz, kurs açıyorsun geleni reddediyorsun.

Geri