16 Ekim KPSS Ücretleri

Kodla Büyü
bende unutmuştum, ösym çağrı merkezini aradım, formu doldurmayanların ücret ödemesinde gecikme olacak dediler.

nerden dolduruluyordu bu form, bende doldurmadım, ücrette yapmadı daha, formu doldurmayanların ücret geçmi yatacak yoksa yatmayacak mı?

Re: Ynt: 16 Ekim KPSS Ücretleri

Sanırım sınav raporu doldurmak için;
Sınav günü geceyarısı son gündü yada 24 saat süre vardı.
BENCE
Sınav raporu doldurmak için;
Süre 3 gün olmalı
2. Gün sms ile hatırlatma uyarısı gelmeli. Ayrıca;
Buna rağmen unutanlara 6 ay sınav görevi almama cezası ve parasının geç yatması yaptırımları birlikte uygulanmalı.

ben de sınav günü eve gelince doldurmustum raporu, 2 gün önce yattı ücreti..

arkadaşlar bu değerlendirme formu dediğiniz osym.gov.tr gis ten mi dolduruluyor?

doldurmayanlara geç yatması bile haksızlık. kanuni hiçbir dayanakları yok. burası teksasa döndü. kafalarından ceza veriyorlar güya. ücreti ile o formun ne alakası var. hiç vermeselerdi anlardım. görevini tam yapmadın, ücreti hak etmedin deselerdi. ama geç yatması tamamen yanlış bir uygulama. 100 tl geç alsamda maddi olarak sıkışmam. biz iş yaptıkça angarya yüklüyorlar sırtımıza. ben bu işi yapmayacağım. varsın geç yatırsınlar.

Bu sabah ösym çağrı merkezini aradım. Formu doldurmadığımı söyledim. Bir ay sonra yatacakmış ücretler.

arkadaşlar kpss önlisans ücreti hala yatmadı. içinizde hala yatmayan var mı? ben demi aksaklık oldu acaba. formu doldurmamıştım.

Geri