18 Mart Saygı Duruşu+İstiklal Marşı Nasıl Olmuş?

Kodla Büyü
güzel olmuş, tek takıldığım nokta ya benim başım dönüyor, ya resimler çok hızlı değişiyor. Ancak tasarım falan çok hoş olmuş. Emeğinize sağlık.

Bence olmamış hocam. Saygı duruşu, saygı gereği sessizce beklemeyi ifade eder. Sizin hızlı geçen görüntülerle saygı duruşu birbirine benzemiyor.
Yani ses başka görüntü başka. Yine de emeğinize sağlık.

aliantep27' Alıntı:
Bence olmamış hocam. Saygı duruşu, saygı gereği sessizce beklemeyi ifade eder. Sizin hızlı geçen görüntülerle saygı duruşu birbirine benzemiyor.
Yani ses başka görüntü başka. Yine de emeğinize sağlık.

Hocamızın yorumuna katılıyorum.

Hangi programda hazırladınız?

hocam sunum çok hoş ama diğer arkadaşların da dediği gibi özellikle saygı duruşu kısmında resimler baş döndürücü hızda çok hızlı geçiyor.
bu resimler tamamen saygı duruşu bölümünde çok yavaş bir şekilde aksa bu şekilde istiklal marşı kısmında da dalgalanan bayrak olsa sadece daha iyi olurdu gibi...

elinize sağlık buarada video format olarak güzel olmuş, programı da öğrenmek isteriz sorun olmaz ise...

ramseyy' Alıntı:
hocam sunum çok hoş ama diğer arkadaşların da dediği gibi özellikle saygı duruşu kısmında resimler baş döndürücü hızda çok hızlı geçiyor.
bu resimler tamamen saygı duruşu bölümünde çok yavaş bir şekilde aksa bu şekilde istiklal marşı kısmında da dalgalanan bayrak olsa sadece daha iyi olurdu gibi...

elinize sağlık buarada video format olarak güzel olmuş, programı da öğrenmek isteriz sorun olmaz ise...

sanırım haklısınız daha basit bişey yapmalıyım

Sunum çok güzel ancak ben de saygı duruşu ve İstiklal Marşı formatına uymadığını düşünüyorum. Emeğinize sağlık. :+1:

hocam çalışma çok güzel ama kesinlikle saygı duruşu ve istiklal marşına uygun değil.
sadece dalgalanan bir bayrak çok uygun bence .

joomlaci' Alıntı:
hocam çalışma çok güzel ama kesinlikle saygı duruşu ve istiklal marşına uygun değil.
sadece dalgalanan bir bayrak çok uygun bence .

evet şimdi değiştirdim artık bu olmadı bunu farklı kullanacam

Geri