2.02.08.02.034 - Bilgisayar Destekli Üretim (Fusion 360 CAM) Kursu

Kodla Büyü
Bilgisayar Destekli Üretim (Fusion 360 CAM) Kursu
01 Haziran 2020 00:01 - 12 Haziran 2020 23:59 | Bu kurs için önerilen süre 2 Hafta

Bu kursun uygulama dosyaları lazım arkadaşlar. Kurs hocanın mevcut uygulama dosyaları üzerinden anlatılıyor. Bu dosyalar kursiyerlerde olmadığı sürece bir anlamı yok. Kursiyerlerin de uygulama yapabilmesi lazım.

Bilgisayarda eba mesleki gelişim kurslarında video bitince sıradakine geçmez. Sıradakine geçebilmek için video bittiğinde videonun sol alt köşesindeki yinele düğmesine basmanız gerekiyor. Böylelikle konu başındaki onay işareti yeşile dönecektir. Böylece sıradaki videoya geçebilirsiniz. Mobil bağlantılarda bu sıkıntı olmuyor.

01 Haziran 2020 00:01 - 12 Haziran 2020 23:59 | Bu kurs için önerilen süre 2 Hafta

Bu kursun uygulama dosyaları lazım arkadaşlar. Kurs hocanın mevcut uygulama dosyaları üzerinden anlatılıyor. Bu dosyalar kursiyerlerde olmadığı sürece bir anlamı yok. Kursiyerlerin de uygulama yapabilmesi lazım.

program içerisinde tutorials içerisinde varmış

Ben kendim çizdim hocam. Çizilemeyecek kadar ayrıntılı olanlar ise yukarıda arkadaşlarında belirttiği gibi zaten programın kendi örnek dosyaları. Ayrıca kurs sonunda dosyalar içerisinde bütün hepsi mevcut.

Ben kendim çizdim hocam. Çizilemeyecek kadar ayrıntılı olanlar ise yukarıda arkadaşlarında belirttiği gibi zaten programın kendi örnek dosyaları. Ayrıca kurs sonunda dosyalar içerisinde bütün hepsi mevcut.
Ben temel seviye olan kursu almamıştım.
Şuan dersin videolarını izlemekteyim ve bana biraz ileri seviye geldi. Uygulama yapmak istiyorum ancak bulamadım materyalleri.
Tam olarak birisi tarif edebilir mi nerede bu dosyalar.

Ben temel seviye olan kursu almamıştım.
Şuan dersin videolarını izlemekteyim ve bana biraz ileri seviye geldi. Uygulama yapmak istiyorum ancak bulamadım materyalleri.
Tam olarak birisi tarif edebilir mi nerede bu dosyalar.
Özür diliyorum hocam. Ben başlığı o an nasıl gördüm bilmiyorum. Yazdıklarımı fusion 360 temel seviye sanarak yazmıştım ben.

Kursun sonunda uygulama dosyaları zip şeklinde paylaşılmış zaten

Kurs gurubunda sınava girenler yorum yazmış kolaydı diyorlar genelde ve kodlara dikkat edin yazmışlar.Sanırım gcode için demişlerdir. 20 soru var.

Okula yazı geldi diye kursa girdim. Yalnız arkadaşlar birinciyi alma şartı koymadıkları için şimdi 1. yi kendi imkanlarımla alıyorum :) 2. kursta sorularla ilgili yardımcı olabilecek arkadaş varsa sevinirim.

Geri