2-3 Ocak Açık Lise sınavları

Kodla Büyü
aöo sınavının 1. oturumunda görev aldım ama sınav mebbiste görünmüyor neden silinmiş habib hocam bilgin varmı

sanırım toplu olarak hata yaptılar benim de aynı oturum görünmüyor.

hocam bizim okulda sınav yapılmadı ama okuldan sınava girecek arkadaşlar oldu bizden sınava girenler için bir işlem yapılacak mıydı

ofkar' Alıntı:
hocam bizim okulda sınav yapılmadı ama okuldan sınava girecek arkadaşlar oldu bizden sınava girenler için bir işlem yapılacak mıydı
Hocam,

Şu anda sınavda görevli öğretmen arkadaşların bir işlem yapmasına gerek yok. MEBBİS'te kimlerin hangi salonda girdiği var. Ayrıca IBAN'a ödeneceği için oda MEBBİS'te var. Bakanlık ona göre öder.

habibocak' Alıntı:
ofkar' Alıntı:
Hocam,

Şu anda sınavda görevli öğretmen arkadaşların bir işlem yapmasına gerek yok. MEBBİS'te kimlerin hangi salonda girdiği var. Ayrıca IBAN'a ödeneceği için oda MEBBİS'te var. Bakanlık ona göre öder.
Allah razı olsun hocam

ofkar' Alıntı:
habibocak' Alıntı:
ofkar' Alıntı:
Hocam,

Allah razı olsun hocam

Sınav ücretlerini almamız biraz uzun sürebilir. Zira motorlu taşıtlardaki gibi ödemek durumundalar. Bunu yapabilmek için Merkezi Sistem Sınavları Ücret Tahakkuk Programı modülünden illerin yapmış oldukları onayları kaldırmaları ve sınav yapılan her okulun tek tek görevli bilgilerini sisteme aktarmaları gerekecektir. Görevlileri aktarmak kolay ama tüm türkiyede bu işlerin bitmesi 1 ayı bulur :(

habibocak' Alıntı:
ofkar' Alıntı:
Hocam,

Reddettiğim sınav görevinin puanını işlemişler onu nasıl düzelttirebilirim? 189 puanım var görünüyor

Ekli dosyalar

• PUAN.jpg
    PUAN.jpg
    93.6 KB · Görüntüleme: 484
fatihinfedaisi' Alıntı:
Gözetmendim, 85 lira yatmış, normal mi ? (Yedek gözetmen değil.)
O yatan para başka bişey olmasın, bu kadar erken yatmaz çünkü, bana yatmamış daha

atakom' Alıntı:
fatihinfedaisi' Alıntı:
Gözetmendim, 85 lira yatmış, normal mi ? (Yedek gözetmen değil.)
O yatan para başka bişey olmasın, bu kadar erken yatmaz çünkü, bana yatmamış daha

Ayın 29'unda, yani Cuma günü yatmış. Açıklamasında Memur Ek Ödeme-Döner Sermaye yazıyor. Tutarı da tam olarak 85,58 lira. Ek ders olsa, ek ders değil, çünkü ek dersim bu kadar az değil. Ben de sınav ücretidir diye düşünerek buraya yazdım. Başka bir yerden gelecek para yoktu ki. :) Başka bir sınavda v.b gibi bir yerde de görev almadım.

87,65 gözetmen
21 ocakta yatmış. Maaş ödemesi diye geçiyor. Onun dışında birşey yok. Hani 100 lerde filandı

arkadaşlar yapmayın böyle
sonra
" o kadar çok para alıyorsunuz ki; paraları karıştırdınız " diyecekler :D

sezginozturk' Alıntı:
arkadaşlar yapmayın böyle
sonra
" o kadar çok para alıyorsunuz ki; paraları karıştırdınız " diyecekler :D

"ya da hiç para almadığımız için nerden çıktı bu para yarın faiziyle geri almasınlar" da denilebilir :)

Bana da 75 yatmış. Türkiye geneli fark ediyor mu maaş farkları, neden herkesde aynı değil?

emreaydin42' Alıntı:
Bana da 75 yatmış. Türkiye geneli fark ediyor mu maaş farkları, neden herkesde aynı değil?
Maaşlar aynı degil. 3000 lira maaş alanin farki %6dan 15 gunluk 90 lira, 2500 lira maaş alanın farkı % 6dan 15 günlük 75 lira.

kendir_li' Alıntı:
emreaydin42' Alıntı:
Maaşlar aynı degil. 3000 lira maaş alanin farki %6dan 15 gunluk 90 lira, 2500 lira maaş alanın farkı % 6dan 15 günlük 75 lira.
hakklısınız yatan maaş farkı.. ama benim anlamadığım subattta alacağımız maaşta bu maaş farkı eklenmş olmuyıor gördüğüm kadarıyla.. yani 2500 ocakta aldık diyelim 75 maaş farkı yatıyo.. ama şubatta 2575 değilde yine 2500 yatıyo.. ne yi yanlış hesaplıyorum acaba. bilgisi olan aydınlatabilirmi :?:

tarafszhaber' Alıntı:
kendir_li' Alıntı:
emreaydin42' Alıntı:
hakklısınız yatan maaş farkı.. ama benim anlamadığım subattta alacağımız maaşta bu maaş farkı eklenmş olmuyıor gördüğüm kadarıyla.. yani 2500 ocakta aldık diyelim 75 maaş farkı yatıyo.. ama şubatta 2575 değilde yine 2500 yatıyo.. ne yi yanlış hesaplıyorum acaba. bilgisi olan aydınlatabilirmi :?:
Anlaşılmayacak bişey yok. 1-15 ocak arası maaşımızı Aralık 15'te aldığımız için zamsız almıştık, o eksik aldığımız kısmını şimdi yatırdılar. 15 Ocak'ta aldığımız zaten zamlı maaşımız olduğu için şubattada aynı maaşı alacaksınız.

Geri