2-3 Ocak Açık Lise sınavları

Kodla Büyü
idareyle ne alakası var hocam?
Gecen bi yerde gördüm bazıları ödemiş bazıları ödememiş. Netleşsin öyle ödenecek diye yazmıştı. Hem size ne yattı hoam?
altintepebilisim' Alıntı:
Arkadaşlar MEBe sövüp durmayın hala daha paranızı alamamışsanız idareniz in hatası. Ya hu aylar oluyor paramızı alalı.

"Bizdendir, olur o iş" yerine Liyakatın olduğu bir ülkede yaşamak ümidiyle

adadeniz' Alıntı:
idareyle ne alakası var hocam?
Gecen bi yerde gördüm bazıları ödemiş bazıları ödememiş. Netleşsin öyle ödenecek diye yazmıştı. Hem size ne yattı hoam?
altintepebilisim' Alıntı:
Arkadaşlar MEBe sövüp durmayın hala daha paranızı alamamışsanız idareniz in hatası. Ya hu aylar oluyor paramızı alalı.

Hem 2-3 Ocaktaki açık lise sınavları hem de 20 marttaki açık ortaokul sınavının parasını aldık çoktan hocam. İdareciyim ek derslerle yaptım ödemeleri ilçe de onaylayıp yatırdı. Neyi bekliyorlar anlamıyorum resmi yazı geldi okullara ek derslerle birlikte ek ders dışı ödemlerden kbs sisteminden yatacak diye neyin tartışmasını yapıyor millet anlamıyorum.

5 saat mi aldınız yeni ücretten mi?

Bugün itibarı ile İstanbul / Başakşehir . 2 Başkan 1 Göz görevi 389tl yattı. ( 5 tl fazla yatırmışlar )

Okul idaresiyle alakası yok ilçe memler doğrultusunda yapıyorlar.Benim ki geçen ay yapılmadı.Bakalım bu ay ödeme izni çıkacak mı?

Re: Ynt: 2-3 Ocak Açık Lise sınavları

Sınav ücretlerinden bir haber varmı?
Hesaplara Yatırılmışmı?

beklemedeyiz :)
iyi niyetli bakarsam yazın ek ders almadığımız bir zaman yatacak galiba.

Walla bu kadar basit işi hala çözemediler. Bir sonraki ay yatırırlarsa şayet bu seferde ben karıştıracağım ortalığı. Nedeni ise muhtemelen bir sonraki ay vergi dilimine gireceğim. eğer sınav ücretlerini %20 lik dilimden öderlerse yapıştıracağım dilekçeyi. Meblağ çok önemli değil 10 - 15 arası bir rakam ama birazda onlar uğraşsınlar. bu durumda olan arkadaşlar varsa 1 sayfa dilekçeye bakar üşenmeyin yazın dilekçenizi.

Ben de 2 Ocak'ta girdiğim açık lise gözetmen ücretini alamayanlardanım.

Şimdi mebbis'e iban güncelleme diye bir bölüm eklenmiş ve anladığım kadarıyla bazı arkadaşların görev aldıkları orada yazıyor. Bende açık lise görevlerim orada da gözükmüyor. Sadece 13 şubattaki mtsk gözüküyor veri girişleri devam etmektedir şeklinde. Bu açık lise görevlerim oraya nasıl eklenecek ya da eklenmeli mi ödenmesi için?

Konya da, 23 tl, 26 tl gibi rakamlara onay verdiklerini söyledi idareciler. 5 ile çarpmayı unutmuşlar sanırım..

Geri