Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

2. Adıma geçiyoruz arkadaşlar herkesten destek bekliyorumm

Konu, 'CeBIT eurasia Bilişim 2010' kısmında ares24 tarafından paylaşıldı.

1. uxexes

uxexes Aktif Üye

katılıyorum hocama bende eylem yapma taraftarıyım ancak o şekilde ses getirir. :++:

2. s_kajmeran

s_kajmeran Hiperaktif Üye Hiperaktif

Hayırlı olsun...

Gönderdim... :+1:

3. ares24

ares24 Seçkin Üye Seçkin Üye

Arkadaşlar bazılarınız yazıyı yeterli bulmuyor olabilir. sma bu yazıyı hazırlarken başka bir başlıkta herkesten yardım istedim, isteği olanlar yazdılar ve bütün isteklere göre böyle bir yazı çıktı ortaya madem istediğiniz yok önerdiğim yazının içine zamanında yardımcı olsaydınız. Bari destek olmuyorsunuz bizlere engel olmayınnn.. Bu nasıl birlikte hareket etme anlamadım. Boşuna mı cebitte çalıştaya katıldık ve şuan da uğraşıyoruz. Yardıma gelince 3-5 arkadaşdan fazla destek göremiyoruz eksik bulmaya gelince maşallah. Başka da bir şey demiyorummm.

4. akin79

akin79 Aktif Üye

Aynen bana hakettiğim değeri verirsin, odamı verirsin, teknik servis işlerini alırsın üzerimden ondan sonra benden istersin üniversitede aldığım eğitimi yansıtmamı. Ama sen bu düzenlemeleri yapma sırtıma birsürü angarya iş yükle bunada BDE de ondan sonrada gelişmiş ülkelerdede bu işler böyle, o yüzden yapacaksın bunada mecbursun bak dersinide aldım yakında aklınıda alırım ona göre de sonrada benden sus pus dediklerini yapmamı bekle.

5. akin79

akin79 Aktif Üye

:+1:

6. kabababa

kabababa Aktif Üye

2. adım dediğiniz mail ise daha çok atarsınız!

7. hardeniz

hardeniz Aktif Üye

hocam tebrik ediyorum ve yazdıklarınızı sonuna kadar destekliyorum. Mail olarak adreslere göndereceğim. Arkadaşlar sonuç alınır yada alınmaz en azından mail gönderelim. ayrıca bizde yarışmalara katılmama kararı ve site güncellememe gibi kararlar almalıyız.

8. biltek2007

biltek2007 Hiperaktif Üye Hiperaktif

Arkadaşlar illerdeki sendika başkanı seçimleri var. Okulları geziyorlar. Oy toplamak için. bence size gelenlere bunu çıktı olarak verin ve ana sayfada yayınlanmasını sağlarsanız oy kullanmaya katılırım deyin. Hayır oy için geliyorlar ve bizim durumumuzdan bi haberler.

9. akin79

akin79 Aktif Üye

Arkadaşlar bu bildirge bir yere sorunlarımızı anlatırken kullanabileceğimiz önemli bir bileşen. Yani sendikalara başvurduğumuz zaman biz böyle bir çalıştay yaptık ve sonuç olarak böyle bir metin çıktı bu metinde genel hatlarıyla sıkıntılarımızı dile getirdik diyebileceğiz. Yani asıl olarak mail göndermek için değil somut adımlar atmak için elimizde olacak bir kaynak olacak. Ben haftaya pazartesi veya salı günü gidiyorum sendikaya temsilci arkadaşla görüştüm şubenin haberi var metni gösterdim bununda çıktısını alıp gidelim daha iyi olur dedi. Bu metni bunun için kullanabiliriz. Ama bu bildirgeyide olabildiğince fazla adrese mail olarak göndermekde bir çalıştay yaptığımızı ve bunun sonucunda ne çıktığını geniş kesimlere duyurmak için yardımcı bir seçenektir. Herkese metnin çıktısını alıp üye olduğu sendikaya veya üye değilsede çevresinde bulunan sendikalara götürüp sendikaları son durumla ilgili olarak bilgilendirmesini öneriyorum. Dava açmak ve bir yürüyüş organize etmek için sendikaların tecrübelerine ihtiyacımız var diye düşünüyorum.

10. fa.ruk44

fa.ruk44 Aktif Üye

Sendika benim için de önemli değil ki sendikaların hiçbirine güvenmiyorum..Ama işimizi gördüreceksek hükümet karşıtı değil hükümet yanlısı bir sendikada olmayı yeğlerim..

Oradaki maddeler ilköğretim öğretmenlerinin dersleri ile alakalı nasıl oluyorda oradaki dersler ile ilgili maddeler liseyi ilgilendiriyor? onu açıklar mısın bana? ilköğretim 4.5.6.7. ve 8. sınıflarda ders 2 saat ve zorunlu olsun yazıyor.

11. fsm24

fsm24 Site Gezgini

bu ne demek?

12. BesSTy

BesSTy Seçkin Üye Seçkin Üye

sendikalar seçim arefesinde olduklarından kendi dertlerinde.. :)

13. yuci81

yuci81 Seçkin Üye Seçkin Üye

atılan maillerin %90'ı (belki de 99'u) okunmuyor demek bence :!:

14. kabababa

kabababa Aktif Üye

Sağol Yuci ne demek istediğimi açıklamışsın. Forum yöneticilerinin Cebitte göstermiş olduğu duyarlılığı Ankarada yapılabilecek bir eylemdede görmek istiyorum artık. Mail göndererek birşey elde edemiyoruz.

15. uzo

uzo Site Gezgini

:+1:

16. akin79

akin79 Aktif Üye

Arkadaşlar kesinlikle bir yürüyüş organize edilmeli. Ama bu konular tecrübe ve organizasyon gerektiriyor. Bu yüzden sendikalara bu tür yazılarla gidip bakın biz çalıştay yaptık sorunlarımız bunlar Türkiyedeki BT öğretmenlerinin ortak sorunları burada yazılı olanlar deyip onlardan öncülük yapmalarını istemeliyiz. Dediğim gibi ben bu bildirgeyi mail attım sonuçtan herkesi haberdar etmek için ama sadece bunu yapmakla kalmayacağım önümüzdeki bir kaç gün içinde sendikamla görüşmeye gidip durumu anlatacağım. Nasıl bir yol izlemeliyizi nasıl yapabilirizi soracağım. Ama bunu şuan herkesin yapması gerekiyor. Yani sadece mail atmakla yada oturduğun yerden "sadece mail atmakla bu iş olmaz" demekle olmuyor. Herkesin harekete geçmesi gerekiyor artık. Harekete geçin arkadaşlar üzerinizdeki ölü toprağını atın gidin görüşün dertlerimizi anlatın tecrübeli insanların yol göstericiliğini isteyin yani bilgisayarın başından kalkın ve hareket edin artık.

17. mtoker58

mtoker58 Site Gezgini

ben baştanberidir söylüyorum yüyüş olmadan olmaz

18. mrtcmhr_13

mrtcmhr_13 Seçkin Üye Seçkin Üye

Madde 1 : İlköğretim 4-5-6-7-8 ve Lise 9-10-11-12. sınıflarda ders 2 saat ve zorunlu olmalı
    buyur hocam düzelttim,yollamak istersen önceki mesajımda yazdığım gibi ekleme yaparak yollayabilirsin,yollamak istemiyorsan da canın sağolsun ne diyelim !!!

19. seasun

seasun Seçkin Üye Seçkin Üye

emegi gecen tum arkadaslara tesekurediyorum, hep beraber olduktan sonra karsimizda daglar olsa nolur???? hep destek tam destek....

20. akin79

akin79 Aktif Üye

Üniveristelerin BÖTE bölümleri öğretim üyeleri ve görevlileri

egitim@adu.edu.tr,leventcelik@aku.edu.tr,hbagci@aku.edu.tr,auzun@aku.edu.tr,eunal@aku.edu.tr,
    okorkmaz@ahievran.edu.tr,eusta@ahievran.edu.tr,yildirim_osman@yahoo.com,ozgulkeles@aksaray.edu.tr,
    fodabasi@anadolu.edu.tr,akuzu@anadolu.edu.tr,hafizekeser@yahoo.com.tr,deryakul@education.ankara.edu.tr,
    nsimsek@ankara.edu.tr,ayferalper@yahoo.com,ocakir@ankara.edu.tr,kurt@education.ankara.edu.tr,
    artvinef@ktu.edu.tr,nilgunt@trakya.edu.tr,cemcuhadar@trakya.edu.tr,fatmaakgun@trakya.edu.tr,
    hguldal@trakya.edu.tr,aysan@uludag.edu.tr,npyilmaz@uludag.edu.tr,erhansengel@uludag.edu.tr,
    sehnazbg@uludag.edu.tr,kkaraman@usak.edu.tr,beyilmaz@yildiz.edu.tr,htokgoz@yildiz.edu.tr,
    pbattal@yahoo.com,pbattal2@yahoo.com,pbattal@yyu.edu.tr,gokdas@yyu.edu.tr,
    h_genc2000@yahoo.com,omurakdemir@gmail.com,ozgurmat@hotmail.com,rayildiz@yildiz.edu.tr,
    ryildiz@comu.edu.tr,msalahli@comu.edu.tr,mozdemir@comu.edu.tr,mgure@comu.edu.tr,
    enginsahin@comu.edu.tr,ercaglar@comu.edu.tr,gboran@comu.edu.tr,ademe@dicle.edu.tr,
    bbasaran@dicle.edu.tr,myalman@dicle.edu.tr,ercan.akpinar@deu.edu.tr,bahar.baran@deu.edu.tr,
    nilgun.ergun@deu.edu.tr,bote@egitim.ege.edu.tr,recepoz@erzincan.edu.tr,yselim@erzincan.edu.tr,
    sturan@ogu.edu.tr,isural@ogu.edu.tr,oozan@ogu.edu.tr,ozarslan@ogu.edu.tr,zgenc@firat.edu.tr,
    hyalin@gazi.edu.tr,guyer@gazi.edu.tr,sdemir@gantep.edu.tr,esgi@gop.edu.tr,kzengin@gop.edu.tr,
    abdullah.demir@giresun.edu.tr,mihriban.karadeniz@giresun.edu.tr,paskar@hacettepe.edu.tr,
    buket@hacettepe.edu.tr,altunar@hacettepe.edu.tr,kocak@hacettepe.edu.tr,erdemm@hacettepe.edu.tr,
    htuzun@hacettepe.edu.tr,nbattal@inonu.edu.tr,nbattal@inonu.edu.tr,mgunes@ksu.edu.tr,fundadag@kocaeli.edu.tr,
    rizaogras@gmail.com,mgirgin@mu.edu.tr,mirgin@msn.com,ucoruh@omu.edu.tr,macakir@omu.edu.tr,
    sonmezp@omu.edu.tr,bunyamin@omu.edu.tr, myozden@metu.edu.tr,kursat@metu.edu.tr,soner@metu.edu.tr, zahidey@metu.edu.tr,askun@metu.edu.tr,stugba@metu.edu.tr,ikara@pau.edu.tr,ttanyeri@pau.edu.tr,
    hozcinar@pau.edu.tr,osinecen@pau.edu.tr,nozel@pau.edu.tr,isman@sakarya.edu.tr,mkiyici@sakarya.edu.tr,
    goturanc@hotmail.com

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal