2. Dönem 1. Yazılı Ortaokul

Kodla Büyü

otherm

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar 5-6 . Sınıflara ilk yazılıyı nasıl yapmayı planlıyorsunuz ?

Valla okul yazılı takvimi attı bizim ders yoktu bende hiç sormadım yap derlerse de basit düzeyde bir test hazırlarım ama

Tuhaf bir şekilde bizim ilçe yapılacak dedi ve tüm ortaokullar sınav takvimine bilişim ve seçmeli dersleri aldı. İlçemiz İzmir Karşıyaka. Bakanlığın bu konuda açıklama yapmamış olması her ilçenin kafasına göre iş yapmasına sebep oluyor.

bizim de bugün söylendi olacakmış sınav. basit bir test yaparım. İlk dönemden sorcakmısınız?

valla meb in resmi yazısını görmeden nasıl yap diyorlar anlayamadım. Askeriye gibi olduk iyice öğretmen bişeylerle uğraşsında ne olduğunun bir önemi yok.

Oğlumun okulu da bilişimi sınav takvimine almış. Benim kendi okulum sınavlarda bilişim sınavına yer vermedi. Milli Eğitim'de işler gayet net yürüyor ....

Biz 15 Şubat'ta seyrek nüfuslu yerleşim yeri durumundan dolayı açıldık.. Geçen hafta ana dersler diye tabir edilen derslerin sınavları yapıldı. Dün de müdür yardımcısı "hocam sen de sınav yap dursun elinde" dedi.. İkinci dönemin başındaki yaklaşık 5 haftalık konulardan oluşan bir test yapıp geçecem..

Bizdeki yönetim şeması şunun daha dallı budaklısı. Ancak bizdekinde çoğu alt dalda farklı renklenmeler de söz konusu :D

Bfkk7lmIQAAHgqf.jpg

Geri