2. DÖNEM BTR GÖREV ONAYLARINIZ GELDİ Mİ?

Kodla Büyü
bitliste de onay gelmedi. Şube müdürü il koordinatörü arkadaşa biraz bekletelim demiş.Bu işler keyfi nasıl oluyor anlamıyorum. Sonuçta yegitek in yazısı var.Dönem başlamadan milli eğitim müdürlükleri okullara yazıyı göndermesi lazım.

Malatya bugün açıklandı. Bugün yarın okullara yazı gider. Muhtemelen de bugün tarihli başlamıştır.

Sanrım özellikle bekletiliyor.Ücret tasarrufu.İzmirde de aynı.Biraz bakış açısıyla ilgili sanırım.Nasıl olsa lazım olduğunda onay gelmese de işler yürütülüyor..

Aydın da okullara gönderilen formların yanlış doldurulması, ilçelerden memur ve şeflerin yazıları geç göndermesi, ildeki şube müdürünün tümü gelsinde öyle onay alırız demesi yüzünden onaylar galiba 22 şubat itibarı ile olacak. Tabi kesin değil.

Mersin’de geçen hafta gelmiş okul müdürüm söyledi. Buradan Mersin il koordinatörü Erol beye teşekkür ediyorum. Keşke tüm iller zamanında yapsa

Konya da il koordinatörüne arkadaşlar hatırlatıyor. yoksa görevlendirmeler 2 ay çıkmıyor. bu arada onaylar gelmedi daha.

bitliste de onay gelmedi. Şube müdürü il koordinatörü arkadaşa biraz bekletelim demiş.Bu işler keyfi nasıl oluyor anlamıyorum. Sonuçta yegitek in yazısı var.Dönem başlamadan milli eğitim müdürlükleri okullara yazıyı göndermesi lazım.
uzaktan eğitim olursa boşver onaylamayalım diyecektir.

arkadaşlar bugün 8 saat başka okula görevlendirme vermişler.. yarın öbür gün btr görevlendirmesi gelince başka okuldaki ders görevlendirmem devam eder mi..

Peki hocam onaylar geç çıkınca ücret 18 saat ekders ücreti dönem başından itibaren olacak şekilde mi yatıyor? Yoksa valilik onayının çıktığı geç tarihten itibaren mi yapılıyor? Sivas ta yıllardır ilk kez böyle birşey oldu. Yeni Şube müdür geldi Trabzondan. Sanırım onunla alakalı sebepler var.
onay yazısında görevlendirme tarihi verilmiş ise(15/02/2021) o tarihten başlatılır, herhangi bir tarih yoksa onayın geldiği gün görevlendirme başlatılır. gerçi bazıların yoğurt yiyişi daha farklıda olabiliyor.

Merhaba arkadaşlar. Ben Sivas ta görev yapıyorum. 15 Şubat 2021 den itibaren gelmiş olması gereken BTR görev onaylarımız henüz gelmedi. Hatta henüz listeler valiliğe onaya bile gitmemiş. Sivas ta durum meçhul. Diğer illerde onaylar geldi mi? Durum Nedir acaba?
mersin geldi pazartesi itibariyle ek ders alacaz

arkadaşlar bugün 8 saat başka okula görevlendirme vermişler.. yarın öbür gün btr görevlendirmesi gelince başka okuldaki ders görevlendirmem devam eder mi..
normalde btr kendi okulunda derse girer başka okulda derse girmez ama işte her şey olabiliyor btr yazısında var diye biliyorum

onay yazısında görevlendirme tarihi verilmiş ise(15/02/2021) o tarihten başlatılır, herhangi bir tarih yoksa onayın geldiği gün görevlendirme başlatılır. gerçi bazıların yoğurt yiyişi daha farklıda olabiliyor.
aynen öyle mesela onay yazısında 15.02.2021 yazar ama o yazı diyelim ki 28.02.2021 geldi aslında 15.02.2021 den itibaren ek ders verilmesi lazım ama bazı il ya da ilçeler bunu görmezden geliyor her okul değişikliğinde anlatana kadar canım çıkıyor :)

Aydın da okullara gönderilen formların yanlış doldurulması, ilçelerden memur ve şeflerin yazıları geç göndermesi, ildeki şube müdürünün tümü gelsinde öyle onay alırız demesi yüzünden onaylar galiba 22 şubat itibarı ile olacak. Tabi kesin değil.

Aydin bu isi en kotu yapan ildir net.

Aydin bu isi en kotu yapan ildir net.
Aydın da bu işi yapan arkadaş biraz rahat olunca bizim işlerde her dönem geç oluyor. Aydının havasını solumaya başlayınca kendileri de halk oyunlarında olduğu gibi yavaş hareket eder olmuş. daha önceki il formatörlerimiz hiç maduriyet yaşatmadılar sağ olsunlar. Şu ankiler gibi öğretmene üstten bakmazlardı. Ego tavan yapmış kendilerinde. bakalım bu rahat ne kadar devam edecek... En son sendikaya ileticem durumlarını.

Geri