2. el satış

Kodla Büyü

her_dem

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum. aklımda 1-2 marka var ancak fiyatlar yüksek. sahibinden de 2. el ürünlere baktım ancak oradan alırkende güvenemiyorsunn. benimde aklıma 2. el satış başlığı geldi. varsa satmak veya almak isteyen buraya yazalım. böylece birbirlerimizin işini görürüz. ben akıllı telefon arıyorum. varsa satmak isteyen yazsın lütfen.

Ben bugüne dek hiç 2. el olayına girmedim, çünkü güvenemiyorum ama kendi aramızda olursa güvenirim :mrgreen:
Ben sadece bi kaç kez kullanılmış Samsung Tab3 7.0" Beyaz var. Superonline dan aldım daha büyük tabletim olduğu için bunu kulllanmıyorum isteyen olursa verebilirim. Şunun aynısı:

http://www.hepsiburada.com/liste/samsun ... w%3dsearch

tuncay2744' Alıntı:
Ben bugüne dek hiç 2. el olayına girmedim, çünkü güvenemiyorum ama kendi aramızda olursa güvenirim :mrgreen:
Ben sadece bi kaç kez kullanılmış Samsung Tab3 7.0" Beyaz var. Superonline dan aldım daha büyük tabletim olduğu için bunu kulllanmıyorum isteyen olursa verebilirim. Şunun aynısı:

bende güvenemiyorum hocam. sırf o yüzden arabamı bile sıfır aldım. ancak kendi aramızda tavsiye edebileceğimiz ürünlerimiz varsa değerlendirebiliriz.

tuncay2744' Alıntı:

fiyat olarak ne düşünüyorsunuz hocam

tomreader2010' Alıntı:
tuncay2744' Alıntı:

fiyat olarak ne düşünüyorsunuz hocam
bende fiyatını soracaktım. Uygun bir fiyat yazarsanız oğluma almayı düşünüyorum. Bendeki S4 telefonu bozacak. :)

hocam gitti gidiyor da güvenilir alışveriş oluyor. aldığın ürünü aldım diye onaylıyorsun gitti gidiyor satıcıya veriyor parasını aynısı hepsiburada da var.

güvenli alışveriş olayı var hocam.

piyasada sahte çin malı telefon dolu hocam onun için telefondan çok anlamıyorsanız ben tavsiye etmem netten 2. el almanı

media markt tan aldığım 4 aylık note 2 var hocam samsung türkiye garantili 1150 tl düşünüyorum.
çiziksizdir koruyuculu olarak kullanılmıştır.

atbinici' Alıntı:
media markt tan aldığım 4 aylık note 2 var hocam samsung türkiye garantili 1150 tl düşünüyorum.
sıfırı 1200 lira hocam.

atbinici' Alıntı:
her_dem' Alıntı:
atbinici' Alıntı:
sıfırı 1200 lira hocam.
dün baktım 1350 idi
söylediğin fiyatı eleştirmek için falan yazmadım hocam yanlış anlama.

hepsiburada da 1298 lira artı 125 lirada asya puan veriyor. asya kartımız yok ama geçen hafta world karta kampanya vardı 100 lira 1200e geliyordu. almadım mesela 1200e onu. 1150 lira bu şekilde olunca yüksek kaçıyor.

neyse almak isteyen varsa hayırlı satışlar

Ne bileyim ya suan en ucuz 380 tl gorunuyo nette ben de 250 ye vereyim gitsin. Orjinal kutusunda gonderirim..

Bende galaxy s var yurt dışından alınma ama pasaport kaydı yapıldı sorun olursa parasini iade edebilirim
250 ye veriyorum. Kulaklik sarj kitapçıklar kutusu tam tabiki garantisi kalmadi

tuncay2744' Alıntı:
Ne bileyim ya suan en ucuz 380 tl gorunuyo nette ben de 250 ye vereyim gitsin. Orjinal kutusunda gonderirim..
hocam pm den mesaj atmıştım tablet için.. ben almayı düşünüyorum da.

sata harddisk lazım 2.5" aciiiiiiiiiiillllll !!!

yok mu eski netbook u bilgisayarı bozulan

mantıklı fiyata 80 gb üstü her türlü görüşürüm

ozcanikli' Alıntı:
güncel alınık 15.6 panel ve 2 el sabit disk 320 gb üzeri

150 tl ye diski bozuk plastik kasası ve klavyesi kırılmış samsng r522 sattım kadıköyde 4 gb ram p7300 işlemcisi ve bordu da sağlamdı şimdi sen yanlızca ekrana en az 130 tl vereceksin hocam o da kendin takarsan

tavsiyem kadıköyde yazıcıoğlu iş hanına uğra piyasa orası ama kim ne tutturursa :)

1-2 yıl önce alıp kullanmadığımız ürünlerle ilgili bir başlık vardı. bir arkadaş bebek telsizi demişti. çocuk büyüdü kullanmıyorum bir kenarda duruyor yazmıştı. elinde böyle ürünü olanlrda yazabilirler bence

http://www.sahibinden.com/arama?userId=2110751

Birkaç yıldır çıkma bilgisayar parçaları alıp satıyorum. Zarar ettirmiyor, sadece biraz beklemek lazım. Her malın bir alıcısı oluyor gerçekten de. Harddisk kartından tutun da, LCD data kablosuna kadar pek çok şey alıp sattım. Bu arada Yukarıdaki "güvensizlik" içerikli mesajları yazan arkadaşların başına olumsuz bir durum geldi mi acaba? Toplumda kötü niyetli kişiler var elbet ama, genel olarak insanlarımız iyi niyetli. Medyadaki üç beş olumsuz haber maalesef toplumun birbirine olan güvenini de sarsıyor. Üstelik onay sistemli veya kapıda ödemeli alışveriş seçenekleri var artık. Dediğim gibi ben pek çok şey aldım sattım ve hiçbir olumsuzluk yaşamadım bugüne kadar. 1000 TL lik alışverişlerim de oldu.
Hiçbir zaman ikinci el telefon olayına girmeyin derim, IMEI kopyalama olayı nedeniyle cihaz elinizde patlayabilir 3-5 ay sonra. Adamlar IMEI kopyalıyor, atıyorum bir yıl sonra kaçak bir telefona aktarıyorlar. İlk başta telefonda problem yok gibi görünse de belli bir zaman sonra IMEI yüzünden başınız ağrıyabilir.
Bu arada sahibinden.com ücretsiz ilan sistemine kota koydu, yukarıdaki bağlantıda yayınlayamadığım parçalar var elimde. Burayı ara sıra kontrol ederim, ihtiyacınız olan parçalar var ise görüşebiliriz. Maalesef LCD panel ve 2,5" disk yok şu an.

samsung garantili s4 var hocam ağustos ayında alınma çok temiz yanında 1 tane kılıf spingen neo ve 2 tane uyku modlu sview almak istersen görüşelim

hanedantr' Alıntı:
samsung garantili s4 var hocam ağustos ayında alınma çok temiz yanında 1 tane kılıf spingen neo ve 2 tane uyku modlu sview almak istersen görüşelim

fiyat ne kadar istiyorsunuz?

Geri