2 günde 6 dolar kazandım

Kodla Büyü

muamma25

Seçkin Üye
Seçkin Üye
internetden para kazanmayı merak ettim. 2 günde 6 dolar kazanabildim. 100 dolar olmadan da ödeme yapılmıyormuş :)
merak eden varsa anlatayım :)çünkü site adı vermek istemedim. ptc sitesi öyle diyim.
aramızda kazanan arkadaşlar var mı? nedir bu işin çok para kazanma yolu. yoksa böyle 100 dolar birikene kadar sıkılır bırakırım ben yahu :puhaha:

muamma25' Alıntı:
internetden para kazanmayı merak ettim. 2 günde 6 dolar kazanabildim. 100 dolar olmadan da ödeme yapılmıyormuş :)
merak eden varsa anlatayım :)çünkü site adı vermek istemedim. ptc sitesi öyle diyim.
aramızda kazanan arkadaşlar var mı? nedir bu işin çok para kazanma yolu. yoksa böyle 100 dolar birikene kadar sıkılır bırakırım ben yahu :puhaha:

2 gunde 6 dolar veren site kesinlikle dolandırıcıdır. İsterseniz iddiaya girelim 100 doları limiti doldurup çekmeyi deneyin vermediğini göreceksiniz.

Zamanında bolca vaktini bu PTC sitelerine harcamış biri olarak net söylüyorum

Ben de burada duyduğum bir reklam seyretme yöntemiyle Paypal hesabına 1 ayda 35 TL almıştım. Hala kullanmadım Paypal'da duruyor.

Sizinki de parayı Paypal'a gönderiyorsa çok iyi. Hemen bize de anlatın :roll:

AKADEMİA' Alıntı:
Ben de burada duyduğum bir reklam seyretme yöntemiyle Paypal hesabına 1 ayda 35 TL almıştım. Hala kullanmadım Paypal'da duruyor.

Sizinki de parayı Paypal'a gönderiyorsa çok iyi. Hemen bize de anlatın :roll:

Yazıktır hacı, benim paypalıma gönder bari ben harcayım.. :mrgreen:

:)

Yahu bu Paypal'daki parayı nasıl kullanıyoruz. Yani hepsiburada veya gittigidiyor'da harcayabiliyor muyuz? Geçen bir şey aldım, eğer oluyorsa kullanırdım bak.

paypaldaki parayı isterseniz hesabınıza 1 haftada ücretsiz aktarabiliyorlar. Daha hızlı isterseniz ek ücret istiyor. Kredi kartına havale isterseniz yine ek ücret karşılığında gönderiyor. En güzeli aceleniz yoksa hesabınıza yatması.

diablo 3 oynayarak 1 yılda 1200 tl kazandım 500 tl zararım oldu. net kar 700 tl dir. paypalla aktardım paramı. hatta bu hafta sonu 15 euroya yakın kazandım. çok fazla uğraşmıyom ama çok uğraşıpta çok iyi para kazananlar da gördüm 5000 euro+

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    108.2 KB · Görüntüleme: 1,697
köşe olmuşsun başkan :D
bozdur bozdur harca. 2 gün benin yanımda dur sana 10 dolar helali hoş olsun

1disposal' Alıntı:
paypaldaki parayı isterseniz hesabınıza 1 haftada ücretsiz aktarabiliyorlar. Daha hızlı isterseniz ek ücret istiyor. Kredi kartına havale isterseniz yine ek ücret karşılığında gönderiyor. En güzeli aceleniz yoksa hesabınıza yatması.

Hocam hakkaten oluyormuş. Az önce yaptım. PayPal'daki 35 TL'mi hesabıma aktardım. Bunu yapabildiğim iyi oldu. Ben de zannediyorum bu biriken parayı sadece internetten kullanabiliyoruz. Böyle iyiymiş. Hesaba aktar sonra harca. :+1:

hesaba aktarırken yurtdışından yabancı para ile kazandıysanız paypal onu gönderirken kendi kuruna göre çeviriyor. önceden tanımlamanız lazım yoksa her gelen para dönüşür ve kurları biraz farklı galiba paypalın

Geri