2 Gündür İnternet Yavaşladı

Kodla Büyü

hakanotuken

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
İki gündür okulumuzda abartılı şekilde internet yavaşlaması söz konusu. Bir kaç arkadaş ile görüştüm onlar da kendi okullarında aynı durumun olduğunu ifade etti. Bu durumda olan okullar var mı?
Not: Fİber

Bizim okulda da böyle. Bir sayfaya girmem için yenilemek zorunda kalıyorum... Umarım devam etmez böyle.

Türkiye'nin her yerinde durum aynı sanırım arkadaşlar. Hayırlısı bakalım ne çıkacak bunun ardından 2-3 güne belli olur herhalde.

bizde de aynı, 3 gündür hocalar morpa açılmıyor diye tepemde, internet olmasa öğretmenlik bitecek...

İstanbul / Avrupa yakası da iki gündür aşırı yavaş

dün outlook'a giremedim bugün gmail

Telefonlarda da aynı sıkıntı var galiba

Google dahil bazı siteler çok yavaş, bazıları ise normal :/ Muhtemel meb hattı ile ilgili bir sıkıntı.

Eba yı google de aratıp girmek isteyince bekliyor ve uzun sürüyor ancak adres çubuğuna direk "eba.gov.tr" yazınca hemen giriyor

Arkadaşlar bakanlıkta internetle/filtre sistemiyle ilgili bir çalışma mevcut duyum bu yönde. Yeri geliyor google bile açmıyor. Hata veriyor. Sabredelim yakında düzelir.

Google gibi yurtdışı çıkışlı sitelere giriş sorunlu, TR sitelerde sorun yaşanmıyor.

Ankara'da aynı. Ama Amerika mevzuu olduğunu sanmıyorum çünkü mobilde sorun yok. Meb hattı sorunlu.

eba hariç diğer sitelere neredeyse giremiyoruz. meb filtresi kaynaklı olduğu aşikar.

Okullardaki hızlı internet bağlantısı ve engelsiz olan drive a yüklenmemiz sebep oldu bence. Google aynı ip den gelen yoğun trafiği bloke ediyor galiba.

Geri