2 Gündür İnternet Yavaşladı

Kodla Büyü
Bugün chrome yüklemeye çalıştığımda yükleme doğrulanmadı diyor installer başlarken

Ben de buna yordum bazen refresh etmeden sayfalar da açılmıyor

Evet sorun var ve maalesef devam ediyor, hız testinde herşey normal görünüyor ancak sitelere girişte olan zorluk yavaşlık ve açılmama sorunu çok bariz şekilde belli, umarım bu sorun bir an önce düzelir zaten gireceğimiz milli eğitim ve valilik sitelerinin dışında da fazla site kalmadı yasaklarla hemen her site yasaklanır oldu.

Artvin'de de durum aynı arkadaşlar... eeee 2,500tl ye bu kadar hizmet oluyo... bilgisayar bilişime girmek için 10 defa tarayıcıyı açıp kapatıyorum :)

Güvenli İnternet Olayı yanlış anlaşılıyor bizim ülkemizde... Sağolsun Meb hatttımız okadar güvenli ki internete bile giremiyoruz

Kayseride yüklenici firma INNOVA geldi okulun router'ını değiştirdi, sonrasında internet çöktü, okuldaki tahtaların yarını IP almıyor ve çok yavaşladı, açılanlarda da sürekli sayfa yenilemek zorunda kalıyorum. Okulun mail adresinede giremiyorum.

Bartın'da da benzer şekilde nazlı bir internetimiz var, canı isterse bağlıyor istemezse saatlerce sayfayı açmaya çalışıyor. Ve aylık 2500 lira veriliyor bu "hizmete"

tam anlamıyla rezalet. yazık o kadar ödenen paralara. beceremiyorsan kısıtlamayı aç gitsin eziyet çekmeyelim

Pamukkale-Denizli 'de de aynı durum söz konusu, ayrıca fatih wifi artık görünmüyor.sayfaları sürekli yenileyerek açabiliyoruz

sanki çalışma var yakında eba dışında internetinizi komple kapatcaz da şimdiden alıştırıyoruz diyorlar.
izmirdeyiz burada da aynı sorun var.
e okul eba gibi kendi sunucularında olan sitelere girişte sıkıntı yok ama onun dışında ne varsa sorunlu. sanırım trafik filtrelemeleyle alakalı bir durum söz konusu şuan

Sorun internet altyapısından değil meb in dns sunucusundan kaynaklanıyor. Bir haftadır falan normal. Tekrarlanmaz umarım.

arkadaşlar bugün sabahtan beri sayfayı yenile demeden sayfa açılmıyor sizde de bu problem var mı. Yer İstanbul adsl bağlantı

google formlar ile sınav yaptım, 25 soru resim şeklinde göbeğim çatladı sayılır.
Not: Hafta içinde örnek deneme sınavı yaptım sıkıntı olmamıştı, bugün bizi buldu.

Okulda Google'ı bıraktım ben, MEB içine etti resmen. Bing daha rahat, bilginiz olsun.

Google form ile Sınav yapıyordum bu hafta bugün beni rezil etti resmen. Eskiden ayrı hattımız vardı onuda zorla kapattırdılar. Bıktım bu internetten.

Bende bu hafta google formlar ile sınav yapıyordum. 3 gün sıkıntı olmadı bugün anamdan emdiğim süt burnumdan geldi.

meb şu işlerini tatil günlerinde yapsa olmaz sanki. geçen senede aynısı olmuştu. çarşamba günü google drive ı kapatmıştı.

Hala internette sıkıntı yaşıyoruz; indirmeler yarım kalıyor. sizlerde de devam ediyor mu?

Geçen haftadan bu yana sıkıntı devam ediyor.
Sanki Dns çalışması gibi geliyor bana.

Fiber ama kağnı hızında 100 kere yenilemeden sayfa dahi açılmayan, indirmelerin başarısız olduğu internet ağına hoşgeldiniz.

Meb artık bir intranet sunsun okullara Kara Kuvvetleri Komutanlığı gibi, o ağda da sadece e-okul, mebbis, meb.gov.tr ve eba açılsın.
En azından açılır yani de rahat ederiz.

Geri