2. özür ataması

Kodla Büyü

yildiray75

Süper Üye
Süper Üye
ildışı aile özür grubundan tercih yapacaktım fakat eşimin bulunduğu ilçede iliçi başvurusunda 2 boş yer ıldışı başvurusunda 2 boşyer olmasına rağmen ne hikmetse eşdurumunda SIFIR yer açtılar (bu atamalarda atanan olmamasına rağmen bide..)
şimdi tercih yapmadım 20 km geliş gidiş yapacam. geçen sene sanki 2 defa daha ek başvuru olmuştu
sizce bu senede olur mu olursa gene sıfır mı çeker meb yoksa 1 tane göstermelik yer açarmı . fikri tecrübesi olan varmıdır arkadaşlar.

haluk_ erdeger hocam sizin ekran cıktınızı paylasırmısınız benim tercih yapmadıgım yerlere atama olmusmu merak ediyorum antalyayı istemiştiniz sanırım

Ekran görüntüsü nü kabul etmedi ama ben levent aydına yerleştim hocam kepez imam hatip hariç boşlar dolmuş .
Siz nereye yerleştiniz ahatlı /hacıaliler/döşemealtı?

Buyrun

Ekli dosyalar

• Screenshot_2017-08-26-14-22-21-623_com.android.chrome.png
    Screenshot_2017-08-26-14-22-21-623_com.android.chrome.png
    171.5 KB · Görüntüleme: 164
İl içi özürde son anda levent aydından vazgeçmiştim yazsaydım gelirmiş ama niye bilmiyom elim bir türlü varmadı kendi okulumda devam her gün git gel 40 km umarım size yaramıştır hocam bir soraki eş durumuna artık... Ama merakta ediyom levent aydında idare nasıl umarım size yol açmanın hatrına yazarsınız ilerde sırf idare yuzunden yazmadım

selam arkadaşlar...bu 2.eş durumu dediğimiz olay sadece özürden tayini çıkmayanlar için değil mi...aslında sorum şu ben bir ilin uzak bir ilçesine il dışıyla atandım.eşimde eş durumuyla merkeze atandı...şimdi ben bu yeni duyurulan atamada onun yanına tayin isteyebilir miyim? ilişik kesmedim eş durumunu beklediğim için. bana olmaz gibi geliyor ama böyle bir olay yaşayan oldu mu diye sordum

Arkadaşlar atama sonuçları belli oldu beni ilçe meb e vermişler herkesin öylemi yoksa okullara atanan arkadaşlar varmı

Geri