2. Üniversite hangi bölüme kayıt oldunuz.

Kodla Büyü

murat02

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar merak ettim, üniversite kayıtlar bu hafta itibari bitti. Hangi bölüme kayıt oldunuz?
Ben ilköğretim matematik bölümüne kaydımı yaptım, ders muafiyeti için dilekçe mi verdim.

murat02' Alıntı:
Arkadaşlar merak ettim, üniversite kayıtlar bu hafta itibari bitti. Hangi bölüme kayıt oldunuz?
Ben ilköğretim matematik bölümüne kaydımı yaptım, ders muafiyeti için dilekçe mi verdim.

Hocam fark dersleri ile ilgili bilginiz var mi
Hangi derslerden muaf olunuyor

sambal' Alıntı:
murat02' Alıntı:

Hocam fark dersleri ile ilgili bilginiz var mi
Hangi derslerden muaf olunuyor

Hocam transkripteki derslerle okuyacağınız bölümün ders ve İçerikleri karşılaştırın ortak dersler varsa dilekçenizde belirtin. Üniversiteki komisyon tarafından değerlendirilir. Muaf olacağınız dersler ders kayıt tarihine kadar açıklanır. Ben daha hangi dersten muaf olunacağını bilmiyorum. İnşallah belirttiğim dersler sayılır.

murat02' Alıntı:
yeniden sınava mı girip kayıt oldunuz hocam?kaç puanla girdiniz, bulunduğnuz şehirde mi üniversite ve devam zorunluluğunuz var mı?

ctrl+z' Alıntı:
murat02' Alıntı:
yeniden sınava mı girip kayıt oldunuz hocam?kaç puanla girdiniz, bulunduğnuz şehirde mi üniversite ve devam zorunluluğunuz var mı?

Ygs ve lys ye girdim. 397 mf1 puanı ile kayıt oldum. Üniversite bulunduğum şehirde. Çalıştığım okulda öğleden sonra dersler var. Üniversitede sabah derslere katılacağım. Öğleden sonraki dersleri de maaş karşılığına girip ayarlamaya çalışacağım.

HocamYGS+LYS ile Hoca Ahmet yesevi Üniversitesi bilgisayar mühendisliğini kazandım. 3.5 sene sürer dediler. Bitirebilirsem unvan değişikliği ile meb de mühendis yada farklı kurumlarda mühendis olarak kurum değiştirmeyi düşünüyorum. Olmazsa böte mezunu iken almadıkları meslek lisesine elimizi kolumuzu sallaya sallaya gireriz.

Bu puanlarla ne yazacağımı bilemedim; elimde kaldı :)

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    46.3 KB · Görüntüleme: 733
Geri