20 adet crt monitöre ihtiyacı olan var mı?

Kodla Büyü
Merhaba; bilişim sınıfını yeniledim. Elimde çalışan 20 adet tüplü monitör var. Önce monitorleri elden çıkarmam lazim. Hurdacılar ya almıyor ya da ücretsiz alıyorlar. Monitörler çalışıyor. Hurdaya da gitmesini istemiyorum. Eğer sınıf olusturmak isteyen, maddi destek bulamayan olursa, belki düşünür diye aklımdan geçti. Eski kasalarım da var. Ama önce monitörler cok yer kaplıyor. Onları vericem. Sonra eski kasalari elden geçirip vermeyi düşünüyorum. Ilgilenen olursa iletisime gecebiliriz.
Tebrik ederim hocam. Paylaşmak güzel bir şey.

güzel düşünmüşsünüz. yer belirtirseniz yakın çevrenizdekiler talep edebilir. malum kargo da masraflı oluyor.

Hocam ben Van/Erciş'te taşımalı eğitim veren bir okulda çalışıyorum. Eldeki parçalarla kasaları toparladım fakat 4-5 adet monitöre ihtiyacımız var.

Hocam ben Van/Erciş'te taşımalı eğitim veren bir okulda çalışıyorum. Eldeki parçalarla kasaları toparladım fakat 4-5 adet monitöre ihtiyacımız var.
Hocam Öğretmenler Günü dolayısıyla PTT kargo hizmetlerinde öğretmenlere indirim yapacağını duyurmuştu. Belki az da olsa işinizi görür.

Kargo fiyatları uçmuş arkadaşlar a4 kağıdı 20 tlye götürüyorlar. şehirlerarası otobüse verirseniz böyle büyük eşyaları ücretsiz bile gönderebilirsiniz aklınızda olsun.

Hocam bir tavsiye. Böyle durumlarda etrafınızda anlaşmalı esnaf varsa bulun onlara çok ucuza taşıyorlar. Arkadaşım 4 lastik aldı. Kargo fiyatı çok fazla çıktı. Öğrencimizin babası sanayide yedek parçacıydı. Anlaşmalı kargosu varmış 4 lastiği 65 tlye onun adresine yolladı satan kişi. Oradan aldı arkadaşta.

Geri