200 300 lira civarında renkli ve dolum tanklı yazıcı tavsiyesi

Kodla Büyü

sertokus

Süper Üye
Süper Üye
Okulda renkli yazıcı bozuldu. Yazıcıyı kullanım amacımız sadece renkli çıktı kullanmak olacak.
Arkadaşlar belirttiğim fiyat aralığında renkli, dolum tanklı olan bir yazıcı tavsiyesine ihtiyacım var.
Kullandığınız ve memnun olduğunuz bir yazıcı var mı?
Tavsiyelerinizi bekliyorum.

yazıcı azcık pahalı olsun toneri çok ucuz olsun bence erosun l200 serisine bakın 500 lira civarında fakat sayfa maliyeti renkli çıktı için 1- 2 kuruş civarında

EPSON L110 MÜREKKEP TANKLI YAZICI, hiç düşünme al hocam, bu fiyata bence en iyisi bu gruptaki tanklı yazıcılardır.

Hocam Epson tanklı L Serisinden 110, 382, 386 ne alırsanız alın yanına bir de photoink muadil mürekkep alırsanız sayfa başı mürekkep maliyeti renkli siyah beyaz fark etmez 1-2 kuruşu geçmez. kağıt hariç
Elimde L110 var, 10 bin sayfa oldu, 7000 sayfada resetledim hala kullanıyorum.

6 ay önce de L 386 all in one wifi aldım. bunun ekstra özelliği epson android uygulaması ile aynı wifi hattına bağlıyken pc ye gerek yok, baskı, tarama vs. ne istersen telefondan mümkün. tavsiye ederim.

Bebde okulda Epson L110 kullanıyorum muadil mürekkep takımı almıştım Dörtrenk 40 liraya bir buçuk senedir kullanıyorum. Makine kendi parasını çoktan çıkardı yani

EPSON L110 MÜREKKEP TANKLI YAZICI, hiç düşünme al hocam, bu fiyata bence en iyisi bu gruptaki tanklı yazıcılardır.
Hocam Epson tanklı L Serisinden 110, 382, 386 ne alırsanız alın yanına bir de photoink muadil mürekkep alırsanız sayfa başı mürekkep maliyeti renkli siyah beyaz fark etmez 1-2 kuruşu geçmez. kağıt hariç
Elimde L110 var, 10 bin sayfa oldu, 7000 sayfada resetledim hala kullanıyorum.

6 ay önce de L 386 all in one wifi aldım. bunun ekstra özelliği epson android uygulaması ile aynı wifi hattına bağlıyken pc ye gerek yok, baskı, tarama vs. ne istersen telefondan mümkün. tavsiye ederim.
Bebde okulda Epson L110 kullanıyorum muadil mürekkep takımı almıştım Dörtrenk 40 liraya bir buçuk senedir kullanıyorum. Makine kendi parasını çoktan çıkardı yani

Arkadaşlar galiba bu ürün artık üretilmiyor. Bulamadım. Fiyatı ne kadardı. yakında mı aldınız.

Arkadaşlar galiba bu ürün artık üretilmiyor. Bulamadım. Fiyatı ne kadardı. yakında mı aldınız.

Yok hocam ben alalı 2 yik oldu. Bence de üretilmiyor artık. Çünkü bende bir ara tekrar bakmıştım bulamamıştım. Ben 380 e almıştım.

hocam L serisinde galiba L110 serisinin yerini L220 aldı. o da stoklarda görünmüyor. L382 veya L386 alabilirsin. ama bunların fiyatı biraz yüksek.

canon g1400 de iyi. fiyatı 500 e yakın galiba.

Hocam ne aldın aradığını bulabildin mi acaba ?

Aldıysan bizimle özellik fiyat veya link paylaşabilirsiniz bizde faydalanabilirsiniz teşekkürler

Bizde 3 sene önce canon pixma ip2850 yazıcı almıştık, dolum setiyle birlikte 100 TL ye. Şu anda tankları da var. Kendini çoktan amorti etti ve hala daha renkli mürekkepleri var.

Ama siyah kartuş bozuldu. Renkli yazıcıyı sadece renkli çıktı alacağımız zaman bilgisayara bağlıyorduk. Ama buna dikkat edilmemiş, gelen geçen tüm çıktılarını bu yazıcıdan almış. Siyah mürekkep bitti ve kartuş kuru çalışınca bozuldu.

Kartuş almaktansa yenisini almak daha mantıklı geliyor.

Lazer yazıcı pahalı, 1,5-2 senede bir mürekkep püskürtmeli yazıcı alsak daha ucuza geliyor. Birde tanklı olursa daha uzun gidebilir. Kartuşların kurumasına izin vermeyecek bir kullanımla daha verimli çalışmaktalar.

Epson L382 ile Epson L386 arasındaki tek fark ;

L386 da mobil baskı özelliği var gerisi aynı ve arada 200 lira fark var

Geri