2000 tl ye kadar telefon önerisi

Kodla Büyü

muamma25

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Samsung a30s yada a50s almayı düşünüyordum. 2600 tl imiş. o özelliklere yakın 2000 tl yi geçmeyen alınabilecek telefon ne olabilir. fikir almak istiyorum

hocam meizu 16th veya meizu 16xs 1 ay önce xs modelini aldım gayet memnunum performans için th modelini tavsiye ederim

redmi note 7 aldım yazın kullanıyorum gayet memnunum. bence çok para vermek yazık telefon için. hep aldığım telefonlar fiyat performans telefonları oldu en çok para verdiğim de 1700 tl ye redmi note 7 oldu :)
note 8 de indirimli olarak harika fiyat bence.

Hocam çok arama xiaomi Red mi note 8 Pro 64 GB versiyonu al. Kafan da cebinde rahat etsin. 2100 lira gibi bir fiyatı var. 2000 liraya falan samsung alma hocam pişman olursun.

Nette satilanlar var kayıtsız Çin'den geritirip bootloader açıldıktan sonra IMEI atiyirlar fiyatlarda yarı yarıya mesela Xiaomi mi9t 128gb/6gb 2100 lira bununla ilgili bilgisi olan var mı acaba ?

Redmi note 7 kullanıyorum çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim redmi note 8 pro 400-500 TL daha pahalı ama o daha da iyi, bütçeye göre karar ver ama xiaomiden yana tereddüt etme, telefon hiç ısınmıyor call of duty mobile oynarken bile.

huawei mate 20 lite güzel internette 1900 tl ye bulursun üstünü verme vatan ve teknosaya sakın ama sakın gitme geçen hafta migrosta mate 20 lite 2100 tl 10 taksit li fiyat vardı varsa al gayet uygun

Yurtdışından infinix not 4 pro almıştım 2 yıldır kullanıyorum hanıma zero 5 olanını almıştım o bir üstü. İkisinde de problem yaşamadım hala kullanıyoruz. Demek istediğim çin telefonları da artık çok kaliteli. Çok para vermeye gerek yok xiaomi veya oppo alın size 3-5 yıl yeter. Devir iktisat devri

https://www.trendyol.com/xiaomi/red...-31861679?boutiqueId=371791&merchantId=107708

sizden aldığım tavsiyeler üzerine trendyolda xiomi redmi note 8 'i fiyat olarak 1530 aldım. yarın gelecek test edeyim bakalım nasılmış.
pro sunu almadım. pro olanların yanları samsung edge gibiymiş. Düz bir telefon olmasını istediğimden bunu tercih ettim.
sadece korktuğum şey xiomi redmi note serisinde bir pencereyi kapatıp başka bir pencere açınca, kapatılan pencere ekran arkasında gölge gibi belli oluyormuş. öyle bişey yaşamazsam iyi

Telefonum sorun çıkartmaya başladığı ve artık 4 senelik telefona tamir masrafı yapmak istemediğim için hepsiburada dan xiaomi note 8 pro aldım 1999a. Trendyol indiriminde daha da aşağı bir fiyatta olabilir mi? Belki olur. Ama benim o kadar bekleyebilme durumum yok, bu fiyat aralığında yine en mantıklı ürün de araştırdığım kadarıyla bu. İşlemcisi ile ilgili marka bazında çekinenler var ama kullananlar şikayetçi değil. Kamerası ile ilgili şikayet edenler var ama yazılımsal problem olduğu ve güncellemeyle çözüleceği fikrindeler...

Bir süredir telefon almam gerekiyor ancak ertelemek zoruda kaldım. Hafızası ve kamerası benim için önemli.
Red mi note 8 pro düşündüm ama Xiaomi den soğutturar beni. Media marktteki çalışanlar özellikle.
Huawei mate 20 lite 64 gb 2000 tl
Samsun A50 64 gb 2200 tl
Bu ürünlerden kullanıp memnun kaldığınız yardımcı olur musunuz ? Kafam cok karıştı :/

Bir süredir telefon almam gerekiyor ancak ertelemek zoruda kaldım. Hafızası ve kamerası benim için önemli.
Red mi note 8 pro düşündüm ama Xiaomi den soğutturar beni. Media marktteki çalışanlar özellikle.
Huawei mate 20 lite 64 gb 2000 tl
Samsun A50 64 gb 2200 tl
Bu ürünlerden kullanıp memnun kaldığınız yardımcı olur musunuz ? Kafam cok karıştı :/

Xiaomi hakkında ne dediler hocam?

Hocam Sar değerinin yüksekliğini söylediler. Bir de başka bir çalışanı garanti konusunda bir sıkıntıdan bahsetti.
Xiaomi alacağınıza Oppo ya da mate 20 lite tavsiye ettiler.

Geri