2009–2 Atama Belli Oldu Başvuru Yapılacak Alanlar

Kodla Büyü

atsl

Aktif Üye
Bilişim Teknolojileri alanında toplam 507 öğretmen göreve başlayabilecek.

Ekli dosyalar

• T1.jpg
    T1.jpg
    298.9 KB · Görüntüleme: 922
Re: 2009–2 ATAMA DÖNEMİNDE ATAMA YAPILACAK ALANLAR İLE BASVURUYA

atsl' Alıntı:
Bilişim Teknolojileri alanında toplam 507 öğretmen göreve başlayabilecek.

bu sene sayı çok düşmüş gibi geldi. benim atandığım yıl 2005-2006da iki dönemde toplam 1000+1000 filan alırlardı.

Re: 2009–2 ATAMA DÖNEMİNDE ATAMA YAPILACAK ALANLAR İLE BASVURUYA

ben 2006 da 77 puanla istanbulda klasik liseye atandım.Demek ki yıl girse idim atanma şansım %5 miş....................................

Re: 2009–2 ATAMA BELLİ OLDU BAŞVURU YAPILACAK ALANLAR

arkadaşlar 78 puanın bu atamadı şansı yok demekki :cry:

ne hale geldik walla ya

bu atama 82-83 gibi kapatırsa şaşırmayın, demek bu sene girsem sınırdan belki zar zor atanacakmışım, ne hale geldi bizim bölümde :?

:cry: alayına isyan edesim geliyor. tutturmuşlar bi ekonomik kriz öğretmen alımında. ama slogan ne güzeldi kriz varsa çare var diye ama çare bizlere değil sanırım başkalarına :!:

ilk atamada bende çok yüksek kapatmasını bekliyorum ama 2.atama ne zaman olur acaba :?:

bencede 80'nin altına düşmez gibi geliyo.sıralamalar belli oldumu?en azından aldığımız puana göre yorum yapardık.

sıralamada belli değil bencede bu atama 80 üstü kesin gibi. 2.atamada durum inşallah daha net olur

benim 79 puanım var gerçekçi olmak gerek bu atamda 81 le kapatır diyorum :cry:

yeni mezun olmuş arkadaşlara allah kolaylık versin.. puanlar nerelere kadar çıkmış gerçekten zor. önceleri 1000 er 1000 er alıyorlardı şimdi alımda çok az.. :?

hocalarım sizler sanlıymışsınız ben böte öğrencisi daha 2.sınıfım benim zamanıma da artık hem alım azalır hem taban puanlar yükselr:((

çok kötü yaa :( geçen yıl atanamayan bütün arkadaşlarım üzgün:(( ben geçen yıl ağustosta 85 puanla,450 küsurlardaydım..bu yılsa 500kişi alıyolar..83 e anca iner die düşünüorum..atama bekleyen arkadaşarımı üzmek de istemiyorum ama Allah yardımcıları olsun..gerçekten ne hale geldik,öss sonunda zorla bilgisayar öğrtmenliği yazdırdılar,önü çok açık diee şimdi ne olduuu:( atansan bi ayrı dert önemsenmeyen ders:(

Anasınıfı öğretmenlerinin sayısının artması diğer branşlardan çıkarılmış. BT alanı da bunadan olumsuz yönde etkilenmiş, umarım yarıyıl atamalarında iyi bir rakamla telafi edilir.

Bu sene gerçekten sayılar az ama gelecek yıllar için öyle düşünmüyorum. Kat sayı engeli kalktı. Meslek ve teknik lisedeki öğrenci sayısında ciddi artış var. Öğretmen ihtiyacı olacaktır.

4 5 söne önce önlerine geleni bigisayar öğretmeni olacak atadılar. Elektrik elektronik dahil. Şimdi bilgisayar öğretmenleri açıkta kaldı. Memleketimin şu haline bak.

Geri