2010 Wordde yazıyı boyuna büyütmek

Kodla Büyü

amip33

Süper Üye
Süper Üye
2003'te bir yazıyı wordde wordart'ta boyuna büyütebiliyorduk. 2010'da bu işi nasıl yapabiliriz acaba?

Aşağıdaki resmi paintte büyüttüm. Çözünürlük kötü yaptı tabi.

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    71.3 KB · Görüntüleme: 1,819
Re: 2010 Wordde yazıyı enine büyütmek

amip33' Alıntı:
2003'te bir yazıyı wordde wordart'ta enine büyütebiliyorduk. 2010'da bu işi nasıl yapabiliriz acaba?
giriş sekmesinde olacaksın, yazı tipi bölümünde sağ alt köşede küçük bir ok var seçenekleri görmek için oraya tıkla, gelişmiş sekmesine tıkla, aralık diye bir yer göreceksin orayı geniş yap, hemen sağındaki rakamları büyüt, o kadar :)

loveman' Alıntı:
amip33' Alıntı:
2003'te bir yazıyı wordde wordart'ta enine büyütebiliyorduk. 2010'da bu işi nasıl yapabiliriz acaba?
giriş sekmesinde olacaksın, yazı tipi bölümünde sağ alt köşede küçük bir ok var seçenekleri görmek için oraya tıkla, gelişmiş sekmesine tıkla, aralık diye bir yer göreceksin orayı geniş yap, hemen sağındaki rakamları büyüt, o kadar :)
loveman hocam çok teşekkürler ama derdimi yanlış anlattım sanırım, ben enine değil boyuna büyümesini istiyormuşum :mrgreen: Aşağıya doğru büyümesini istiyorum yani hocam.

word 2003 te nereden yapılıyordu boyuna büyütme? daha doğrusu var mıydı öyle bir şey?

amip33' Alıntı:
loveman' Alıntı:
amip33' Alıntı:
loveman hocam çok teşekkürler ama derdimi yanlış anlattım sanırım, ben enine değil boyuna büyümesini istiyormuşum :mrgreen: Aşağıya doğru büyümesini istiyorum yani hocam.

:)))))) başlığa ve ilk mesajına enine büyütmek yazmışsın hocam. Sonra da enine değil boyuna olacak sanırım yanlış anlattım diyorsun :)))))) Evet yanlış anlatmışsın.

Kafaları karıştırdım..Photoshopta yapabiliyorum hemen ama wordden nerden yapılıyor bir türlü bulamadım. :mrgreen:

İstediğim şöyle birşey:

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    71.3 KB · Görüntüleme: 1,819
wordde öyle bir özellik olduğu görmedim hiç, wordarttan yazıp boyuna büyütebilirsiniz...

egitimci.' Alıntı:
wordde öyle bir özellik olduğu görmedim hiç, wordarttan yazıp boyuna büyütebilirsiniz...
Hocam 2010'da wordart'ta o özellik yok. Normal metin kutusu gibi oluyor maalesef:-(

Geri