2010 Yılbaşı Kartı Tasarımı (düşünceleriniz)

Kodla Büyü

system007

Aktif Üye
2010 Yılbaşı Kartı Tasarımı (düşünceleriniz)

1zoypfd.jpg

_________________kurumsal olanı____________________

2gxdylf.jpg

düşünceleriniz nelerdir.?

PSD http://hotfile.com/dl/21606448/a10ba66/ ... d.rar.html LİNKK
fontsu

Ekli dosyalar

• Point-Dexter.rar
    38.3 KB · Görüntüleme: 146
Biraz eleştirelim. :mrgreen:
ilki idare eder ama ikincisinde bütünlük yok sanki bir sürü parça var resimde hdf ve palmiye uzerindeki karalamalara anlam vermedim..
Bu kartı yeniden düzenlerseniz iyi olur gibime geliyor. :)

hasari' Alıntı:
Biraz eleştirelim. :mrgreen:
ilki idare eder ama ikincisinde bütünlük yok sanki bir sürü parça var resimde hdf ve palmiye uzerindeki karalamalara anlam vermedim..
Bu kartı yeniden düzenlerseniz iyi olur gibime geliyor. :)
SAOL:d dostum :D tşk ederim tabiki :D

birincisi bence güzel ama ikincisinde bir eksiklik var göze pek hoş gelmiyo yeniden düzenleyebilirsiniz bence....

bide hedef dershanelerinin anblemi mavi ve turuncu bu renk ağırlıklı olarak kullanabilirsiniz en azından diğer renkleri buna uygun olarak seçebilirsiniz

hocam bende birinciyi çok beğendim. hangi fontu kullandınız acaba, şimdi burada görünce ben de sınıfıma bir karta hazırlamaya karar verdim :) güzel bir jest olacağını düşünüyorum

1 resimde palmiye ve amblem üzerindeki karalamalar anlamsız olmuş ayrıca palmiye rengi biraz sırıtmış. renk uyumu üzerind biraz aha çalışsanız 1. resim güzel

2 resimde karmaşık olmuş
şu durumda 1. daha iyi

1. resimde arkaplana hareketlilik getirebilirsen dahada iyi ollur.
2. resimde renk uyumu ve butunluk olmamış. palmiye ve çizgi fırçaları alakasız olmuş. Sadece bulduğun kartın kendisini arkaplan olarak kullan ve üzerine dersanenin adını ve amblemini ekle olur ole.

birinci görsel tasarımdan ziyade düzenleme olmuş. Görünebilirlikle algılanabilirlik farklıdır. Biraz daha okunaklı bir font kullanmanızı tavsiye ederim.

İkinci görsel de de aynı font sorunu mevcut. Ayrıca palmiye ağacının ve karalamanın konu dışı olduğunu düşünüyorum.

hürmetler

ben ikisini de beğendim fakat birincisi daha hoş görünüyor. ikincide karalamalar olmasa daha bi güzel olurdu diye düşünüyorum..

Geri