2011 Okul Takvimi

Kodla Büyü

apronax

Site Gezgini

Ekli dosyalar

• alatarla 2011 takvim.jpg
    alatarla 2011 takvim.jpg
    439.8 KB · Görüntüleme: 2,143
gerçekten çok güzel olmuş hocam. öneri olarak sadece şunu söyleyebilirim, CUMARTESİ PAZAR GÜNLERİ BİTİŞİK OLABİLİR VE İKİSİDE KIRMIZI RENKTE OLABİLİR. gayet şık bir tasarım elinize sağlık.

Çok güzel olmuş. Elinize sağlık. Küçük bi öneri de benden: Eylüldeki okul başlangıcı da yazılabilir. :oops: Tabi tarihi belliyse değil mi?

gayet sade ama bir o kadar da güzel olmuş hocam.özel günleri o şekilde belirtmenizde ayrı bi hava katmış takvime.
nacizanae tavisyem ise okul ismi üzerinde biraz daha çalışılması.mesela daha renkli ve belirgin olabilir.sonuçta okul takvimi olarak tasarlamışsınız 8)

okul açılış tarihini unutmuşum hocam teşekkür ederim hatırlattığınız için. dediğim gibi henüz bitirmedim takvimi önerileri almak istedim bitince psd dosyasını yükleyeceğim 40mb civarı olacak gibi psd dosyası.

Okul ismi 2011 in üzerinde ve daha gösterişli olsa ayrıca cumartesi pazar aynı yerde olsa daha güzel olur.
Ramazan bayramı resmi yerine baklava resmi koyabilirsiniz. daha anlaşılır olur :)

tasarım genel olarak güzel ama okul ismi biraz sönük kalmış. bir de haftabaşı pazartesi olmasına rağmen takvimin pazardan başlaması biraz anormal olmuş
bir de üst kısımda ya da altta okul logosu olsa daha hoş olurdu sanki.

çok güzel olmuş hocam... Ellerinize Sağlık...

Tek eksik haftanın pazardan başlaması...

O da olsa tam süper olacak...

arkadaşlar takvimin güncellenmiş halini ilk sayfaya ekledim akşam evden psd dosyasını yükleyeceğim. iyi çalışmalar.

Hocam şu pazar gününün yerini değiştirmemişsiniz. ama ilk tasarıma göre gayet güzel olmuş.

hocam günlerin yerini değiştirmek zor geldi çünkü arka planda hazır şablon takvim kısmı. ilk başta değiştirseydim daha kolaydı şimdi uzun zaman alacaktı o yüzden böyle idare edecez artık.

BU LİNKLER OKULDA AÇILMIYOR,DOSYANIN KENDİSİNİ ZİPLEYİP BURDAN YOLLASANIZ,

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER,

BİRDE apronax hocam ,taşköprü alatarla'da çalışıyorsunuz sanırım,il dışı atamalarda açılmıştı o okul kaç puanla atandınız acaba ,böte mezunu musunuz?il içi tayinle mi geldiniz ,il dışıyla mı? bende kastamonu ve çevresini istiyorum,il dışından gelmek için aşağı yukarı kaç puan yeticek merak ediyorum

Geri