2011 takvim psd...(tekrar düzenlendi "tatil günleri")

Kodla Büyü

baybayrak

Site Gezgini
.Tekrar düzenlenmiştir hafta sonları yani cumartesiler ve ramazan tatili eklendi
Basitçe görünsede bayağı bir vaktimi aldı....Aylar grup şeklinde ayrılmıştır düzenlemeye açık olduğu için takvim yapacak arkadaşların işini kolaylaştıracaktır.Yani elimden geldiği kadar basitleştirmeye çalıştım.Yeni bitirdim takvim yapacaklara kolay gelsin :) benden bu kadar..

2011psdbb.jpg

.
Bir de garanti olsun diye buraya yükledim
http://www.upload.gen.tr/d.php/s15/b2o3jsop/2011_psd.zip.html

Ekli dosyalar

• 2011 psd.zip
    3.9 MB · Görüntüleme: 648
  • 2011 psd.zip
    3.9 MB · Görüntüleme: 1,031
Re: 2011 takvim psd...

Eline sağlık hocam, uğraşman yeter tşkler.

Çok güzel bir çalışma olmuş ellerinize sağlık...

karınca ve nefes23 hocam kontrol ediyorum ama 98 kere indirildi diyor sonra nasıl silindi valla ben bilmem ...Lakin sorun yok tekrar yükleriz.Ama biraz sabır Ramazan tatilini işaretlememişim sonradan fark ettim kafa işte :) ...

Bi şey değil.İnşallah iş görür.Ben şablon olarak kullanılacak bir şey aradım bulamadım ,kendim yapayım dedim.Maalesef paylaşım konusunda milletçe biraz zayıfız galiba.Aslında bu işle uğraşan bi dünya insan var...

dediğiniz gibi basit görünsede tatilleri ayarlamak, yazıları hizalamak... ince ayrıntılar insanı yoruyor, eline emeğine sağlık hocam

Emeğine sağlık sayın hocam. Bende okuldaki sınıfların tek tek topluluk halinde resimlerini çekip arkaplana ekleyecem ve renkli yazıcıdan çıkarıp sınıflarına asacam. Tekrar teşekürler...

ersin_sisman' Alıntı:
Emeğine sağlık sayın hocam. Bende okuldaki sınıfların tek tek topluluk halinde resimlerini çekip arkaplana ekleyecem ve renkli yazıcıdan çıkarıp sınıflarına asacam. Tekrar teşekürler...

...Çoook memnun oldum hocam.Fikir olsun diye paylaşıyorum.Kardeşimler de beğendiler ,aynı şablonu kullanıp onlara özel şöyle bir şey yaptım bayıldılar.
.
xx2011xx.jpg

Geri