Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

2013 Antalya il dışı isteyecekler

Konu, 'Akdeniz Bölgesi İlleri' kısmında evrim0626 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. bayos

bayos Aktif Üye

Alanyadaki 2 ÇPLyi de (Okurcalar Berat-Hayriye ÇPL ile Avsallar ÇPL yi) düşünüyorum.Bilginiz olsun. Büyük ihtimalle izmirden sonra olur,daha karar veremedim. Bu okullar hakkında bilgisi olan var mı?
    Puanım 106 TEF.

2. paladin13

paladin13 Aktif Üye

antalya içindeki ilk tercihlerin alanya mı hocam ?

3. paladin13

paladin13 Aktif Üye

alanya manavgat ve serike göre iyidir hocam . Daha gelişmiş .... ama antalya izmir gibi değil izmirin insanı serinleten o hafif ruzgarını unut .... izmir içinde uzak bir ilçe ile ilçi tayınlerle merkezi tavsiye ederim . İzmir bir başka bence ..... antalya kesinlikle bir buyuk sehir değil antalyanın adı sadece tatilden dolayı buyutuluyor yoksa kısın paso evdesın aklında bulunsun. kıralar mantıksız derecelerde

4. sonsuzartibir

sonsuzartibir Aktif Üye

Antalya turistlikdir gel 1 hafta gel git yazlık asla değildir. İzmirle tabi kıyaslanmaz. Merkezde değilseniz ev-okul-okul-ev
    Merkezdeyseniz Ev-Durak-Okul-Durak-Ev :D

5. bayos

bayos Aktif Üye

sadece meslek liselerini yazacağım ben. bir de merkezde Kepez'de var. Şimdilk kesin olan bu 3 okuldan başkasını yazmayacağım. sıralamamı henüz yapmadım.

6. paladin13

paladin13 Aktif Üye

Kepez'de açılan varsak imam hatip merkez değil hocam google earth den bakarsan bu okul düden şelalesini bile geçtinden sonra en uçta sanayi bölgesin ücra bir okul .... yol bir hayli uzak birde kepez'de göç alan yer öğrenci kalitesi öğreci sorunları fazla aklında bulunsun ... kepezde ki okulda bir de ek ders yok norm ders sayılarını fılan sordum ham maaşa talim kalma durumu var . Yeni açıldığından şube sayısı toplamda 7

7. Mur47

Mur47 Site Gezgini

merkezde 71 tane norm ihtiyacı olmasına rağmen 1 tane bile açılmadı. yazıklar olsun:(

8. ulubey38

ulubey38 Seçkin Üye Seçkin Üye

millet tercih etmesin diye yazmışsın bunları galiba. merkezi 1 milyon 70 bin kişi olan şehir büyükşehir olmaz tabiki küçücük şehir. kışın paso evde duruyorsan antalyada yaşamasını bilmiyon demek. şehirleri birbirinle kıyaslamayı pek sevmem çünkü her şehrin ayrı bir güzelliği vardır. ev sahipleri kiracı bulamazken, kiralar mantıksız derece denmiş bu da yanlıştır herkesin bilgisine

9. ulubey38

bu arkadaş da çok sosyalmiş. antalya gibi bir yerde ev-okul arası gidip gelmek

10. paladin13

paladin13 Aktif Üye

Fikirlerimi söyledim ... (palavra tanımı hoş değil) yıllardır Antalya'ya gider gelirim . Gözlemlerim bunlar. İzmir'i tanıyormusun bilmiyorum ama Antalya İzmir'in İ'si olmıyacak düzeyde. Kaliteli ve güvenli bir sitede kiralar mantıklı değil. Yabancı akını olduğundan istanbul gibi kiralarda artış var. Gene de görüşüne saygım var demek sen bu şekilde gözlem yapmışsın derim ama "palavra" sözcüğünü kullanmam.

Not tercih konusunda sıkıntım yok puanım 136 ve 1.tercihimi yazdım zaten. Bazı zaruri sebeplerim olmasa İzmir direk geçerdim.

Sonucta herkesin fikri kararı ... burda kimseye baskı yapılmıyor

11. ulubey38

sana kimse antalya nasıldır diye sormamış ki . gittim izmirede izmirin i si olmıyacak düzey nedir . ben şehirleri karşılaştırmam hiçbir zaman , her yerin ayrı bir güzelliği ve özelliği var bu sözümü unutma. üniversitede yeterince izmirli arkadaş vardı birgün gezi düzenledik antalyaya. adamlar hayran kaldı. kaç yıldırda antalyaya gelmek isteyen var bunlar arasında . senin memleket galiba izmir. insanında memleketi herzaman gözdesi olur. şehrin büyük olması seni çok etkiliyor galiba o zaman istanbula gitmelisin izmirin ne kadar küçük olduğunu anlıyacaksın. hoşuna gitmeyen kelimeyide sildim.

12. paladin13

paladin13 Aktif Üye

Peki hocam ... sende kendi açından haklısın İzmir'liler biraz şehirleri konusunda sevdalılardır da . Neyse Umarım herkesin gönlüne göre hayırlısı olur...

13. sonsuzartibir

sonsuzartibir Aktif Üye

O kadar boş şeyler varki Antalya da rus kızlara bakmaktan öteye geçmiyo bazıları için sosyalleşmek.
    Böyle sosyalleşmekte bize ters

14. ulubey38

antalyayı rus kızları olarak görüyorsan ev-okul arası devam et

15. sonsuzartibir

sonsuzartibir Aktif Üye

Boşver arkadaşım bir şehir uğruna atışmaya gerek yok fazla alınganlığada Antalya bir çok ilden daha yaşanılasıdır ama eksiklerinide görmemek olmaz Neyse herkese iyi tercihler kumluca finike isteyen olursa yardımcı olurum

16. cbcb2005

cbcb2005 Üye

Arkadaşlar bu Antalya Göynük Fen Lisesi var bende görünüyor sizde görünmüyor sanırım, nasıl bir yer sizce özellikle bilen arkadaşlar için söylüyorum kira vs vs ...

17. adeministrator

adeministrator Seçkin Üye Seçkin Üye

valla hanım istemiyo Antalya'yı yoksa bu yıl garanti oradaydım.

18. evrim0626

evrim0626 Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

hocam şanlsıın ozaman yaz yarışacağın kişi sayısı az. hemde kaliteli okul kira vs önemli değil gönükte kalmak istemezsen antalyadan rahatlıkla gel git yapabilirsin.

19. Mur47

Mur47 Site Gezgini

fen liseleri de mi tef mezunlarına görünüyor?

20. evrim0626

evrim0626 Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

yok anadolu lisesi sınavına girip hak kazananlara görünüyor herhalde

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal