2013 Antalya il dışı isteyecekler

Kodla Büyü
paladin13' Alıntı:
Fikirlerimi söyledim ... (palavra tanımı hoş değil) yıllardır Antalya'ya gider gelirim . Gözlemlerim bunlar. İzmir'i tanıyormusun bilmiyorum ama Antalya İzmir'in İ'si olmıyacak düzeyde. Kaliteli ve güvenli bir sitede kiralar mantıklı değil. Yabancı akını olduğundan istanbul gibi kiralarda artış var. Gene de görüşüne saygım var demek sen bu şekilde gözlem yapmışsın derim ama "palavra" sözcüğünü kullanmam.

Not tercih konusunda sıkıntım yok puanım 136 ve 1.tercihimi yazdım zaten. Bazı zaruri sebeplerim olmasa İzmir direk geçerdim.

Sonucta herkesin fikri kararı ... burda kimseye baskı yapılmıyor
sana kimse antalya nasıldır diye sormamış ki . gittim izmirede izmirin i si olmıyacak düzey nedir . ben şehirleri karşılaştırmam hiçbir zaman , her yerin ayrı bir güzelliği ve özelliği var bu sözümü unutma. üniversitede yeterince izmirli arkadaş vardı birgün gezi düzenledik antalyaya. adamlar hayran kaldı. kaç yıldırda antalyaya gelmek isteyen var bunlar arasında . senin memleket galiba izmir. insanında memleketi herzaman gözdesi olur. şehrin büyük olması seni çok etkiliyor galiba o zaman istanbula gitmelisin izmirin ne kadar küçük olduğunu anlıyacaksın. hoşuna gitmeyen kelimeyide sildim.

Peki hocam ... sende kendi açından haklısın İzmir'liler biraz şehirleri konusunda sevdalılardır da . Neyse Umarım herkesin gönlüne göre hayırlısı olur...

ulubey38' Alıntı:
sonsuzartibir' Alıntı:
Antalya turistlikdir gel 1 hafta gel git yazlık asla değildir. İzmirle tabi kıyaslanmaz. Merkezde değilseniz ev-okul-okul-ev
Merkezdeyseniz Ev-Durak-Okul-Durak-Ev :D
bu arkadaş da çok sosyalmiş. antalya gibi bir yerde ev-okul arası gidip gelmek
O kadar boş şeyler varki Antalya da rus kızlara bakmaktan öteye geçmiyo bazıları için sosyalleşmek.
Böyle sosyalleşmekte bize ters

sonsuzartibir' Alıntı:
ulubey38' Alıntı:
sonsuzartibir' Alıntı:
Antalya turistlikdir gel 1 hafta gel git yazlık asla değildir. İzmirle tabi kıyaslanmaz. Merkezde değilseniz ev-okul-okul-ev
O kadar boş şeyler varki Antalya da rus kızlara bakmaktan öteye geçmiyo bazıları için sosyalleşmek.
antalyayı rus kızları olarak görüyorsan ev-okul arası devam et

ulubey38' Alıntı:
sonsuzartibir' Alıntı:
ulubey38' Alıntı:
sonsuzartibir' Alıntı:
antalyayı rus kızları olarak görüyorsan ev-okul arası devam et
Boşver arkadaşım bir şehir uğruna atışmaya gerek yok fazla alınganlığada Antalya bir çok ilden daha yaşanılasıdır ama eksiklerinide görmemek olmaz Neyse herkese iyi tercihler kumluca finike isteyen olursa yardımcı olurum

Arkadaşlar bu Antalya Göynük Fen Lisesi var bende görünüyor sizde görünmüyor sanırım, nasıl bir yer sizce özellikle bilen arkadaşlar için söylüyorum kira vs vs ...

cbcb2005' Alıntı:
Arkadaşlar bu Antalya Göynük Fen Lisesi var bende görünüyor sizde görünmüyor sanırım, nasıl bir yer sizce özellikle bilen arkadaşlar için söylüyorum kira vs vs ...
hocam şanlsıın ozaman yaz yarışacağın kişi sayısı az. hemde kaliteli okul kira vs önemli değil gönükte kalmak istemezsen antalyadan rahatlıkla gel git yapabilirsin.

anadolu lisesi sınavını kazandıp herhangi bir anadolu lisesi yada fen lisesinde çalıştıysan fen liseleri görünür. Banada görünüyor ama tercih etmicem rahat olun :)

kazandım ama görünmüyor.
78 almak yetmiyor mu acaba 95 üzeri alanlara mı görünüyor?
sınavı kazanıp kazanmadığım ayrımına varamayacak değilim herhalde. fen lisesi tercih listesinde olsa gözden kaçıracakta değilim.

çalışmış olma şartı saçma değil mi? ilimde güzel anadolu lisesi açılmadığından tercihetmemiştim.

anadolu lisesi sınavına da girdim ama göynük fen lisesi görünmüyor neden olabilir

cbcb2005' Alıntı:

hocam siz daha önce çalıştınız mı fen lisesi veya anadolu lisesinde, size nasıl görünüyor

evet 2009 dan beri anadolu lisesinde çalışıyorum ondan gözüküyor sanırım. puanım 100 şu an istesem gelirdi belkide ....

cbcb2005' Alıntı:
evet 2009 dan beri anadolu lisesinde çalışıyorum ondan gözüküyor sanırım. puanım 100 şu an istesem gelirdi belkide ....
istemedinmi hocam anadolu lisesi sınavına girmediğime pişman oldum gerçi çalışmaktta gerekiyormuş ama

yok istemedim. şu an çalıştığım okul çalıştığım ilde 100 öğretmenden 99unun çalışmak istediği bir yer ve bi o kadarda rahat. macera istemedim kısacası

anladım yeriniz güzelse dediğiniz gibi maceraya gerek yok acaba isteyen oldumu

valla ben isteyemedim, görünse hiç kaçırmayacaktım, oraya güvenerek okulda araştırmadım anadolu lisesi puanım var diye, rahat yer bakamadım diye hiç tercih yapmadım, nasıl olur ama ya anadolu lisesi puanım var fen lisesi isteyemiyorum

Geri