2013 corolla 1.6 benzinli advance?

Kodla Büyü

DotCom

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Merhaba,

2013 corolla 1.6 benzinli advance otomatik vites
30 bin km

Kaput,ön sağ ve sol çamurluk değişik. 9 bin hasar kaydı olan araç ne kadar eder? Almak mantıklı mıdır ne dersiniz

corolla çok piyasada niye hasar kayıtlı alacaksınız ki? 9bin ciddi hasar, kaput falan da değişmiş ben olsam almam. tanıdığınızsa kazasını falan biliyorsanız belki.

Hocam o önden kazalıdır 3-5 fazla ver onu alma, yarın bir gün zor zamanda satmak istersin çok beklemek zorunda kalırsın heba etme paranı

araç önden ciddi hasar almış muhtemelen, tavsiye etmem sn hocam,
tabi şuda var alırken ucuz alıyorum satarkende ucuz satarım 1 haftada değilde 15 günde satarım kısmını göze alıyorsanız ve alırkende iyi bir kontrolden geçirirseniz olabilir.

Hocam kaput ön sağ ve sol çamurluk diyorsun arabanın ön aksami daha neresi hasarlı olabilir ki bir arabanın ?!

Uzaklaş hızla

bende aynı araçlara bakıyorum..otomatik-advance ama kararsızım...hyundai elentralar var 2011-2014 onların otomatik ve dolu versiyonları neredeyse 10 bin lira daha ucuz...acaba aralarında 10 bin liralık bi fark var mı?

2013 kasa ile 2014 kasa toyota arasında bazı farklılıklar var diye biliyorum. mümkünse 2014 bak hocam

Bırak kazayı güneş yanığı olan arabayı bile satana kadar göbeğim çatladı. Arkanı dönmeden uzaklaş

Geri