2013 İl Dışı Adana İsteyecekler

Kodla Büyü
cagdas' Alıntı:
@hastasıyız dede teşekkürler bilgiler için. eski okulunu listeme ekledim ozaman :)
ne demek, yardımcı olabildiysem mutlu olurum, bu arada tef ile bötelere açılan okullar farklı ise açılan okulları paylaşabilirsen sevinirim
atanırsan beni bulman lazım deep freze şifreleri ni birtek ben biliyorum, artık bir yemekle kurtarırsan ne ala, yoksa tüm pc lere format atmak zorunda kalırsın :lol:
şaka tabiki, eğer eski okuluma atanırsan her türlü yardıma hazırım.

istediğin yemek olsun hocam, canın sağolsun :lol:
tef'de açılan fazladan tek okul karşıyaka eml, diğerleri aynı. bu arada karşıyaka eml hakkında bilgin var mı :?:

cagdas' Alıntı:
istediğin yemek olsun hocam, canın sağolsun :lol:
tef'de açılan fazladan tek okul karşıyaka eml, diğerleri aynı. bu arada karşıyaka eml hakkında bilgin var mı :?:
evet Karşıyaka eml hakkında bilgim var ve hatta o liseden mezun oldum, Anadolu ortaokulu ile karşı karşıyalar öğrenci profilide Anadolu ortaokulu ve Mehmet ali yılmazdan mezun olanların devam ettiği bir lise, bu iki okul için yaptığım değerlendirme Karşıyaka eml için de geçerli,

warface' Alıntı:
arkadaşlar seyhandaki okullar hakkında bilgisi olan varmı

hocam ulaşım olarak ancak soyleyebilecegim bi kaç sey var
genelde tüm okullar adananın güneyinde yani varoşta evi kuzey adanada tutacagınızı düşünürsek
orhangazi kuzeye daha yakın öğrenci profili d iyidir sanırım
sonra semiha uruninandi - sakarya- zafer oluk- fatih terim- akkapı - osmangazi ve en uzak sarıhamzalı olarak düşünebilirsiniz.

Arkadaşlar ben eş durumu tercihi de yapacam acaba daha güzel okullar açılır mı ?O atamaya güvenip çok risk almak da istemiyorum ama sizce nasıl bir tercih yapayım ? Her okulu da yazmayım değil mi?

sarıhamzalı daha temiz okul sakaryha çok sıkıntılı bir okul fatih terim fatih projesi uygulanıyor. idare eder bişr okul

Bence Eş durumuna normu açık olan bütün okullar görüneceği için daha iyi okullar açılır...

S_RD_R' Alıntı:
Bence Eş durumuna normu açık olan bütün okullar görüneceği için daha iyi okullar açılır...

O zaman risk alıp tek bir okul yazacam o da gelmez büyük ihtimal.İnşallah yanılmayız da eş durumunda daha iyi okullar açılır. En kötü ihtimal bunlar gibi okullar açılsın da eşimden ayrı kalmayım :)

gokcen01' Alıntı:
S_RD_R' Alıntı:

O zaman risk alıp tek bir okul yazacam o da gelmez büyük ihtimal.İnşallah yanılmayız da eş durumunda daha iyi okullar açılır. En kötü ihtimal bunlar gibi okullar açılsın da eşimden ayrı kalmayım :)
İl içinden önce açıklanan ihtiyaç listesine bakın hocam, bir sürü açık var bunlar eş durumuna mecbur açılacak...

arkadaşlar adanadaki okullar hakkında az çok bilgi aldım moralim bozuldu almaz olaydım:)))

dijey' Alıntı:
selchuk' Alıntı:
dijey' Alıntı:
113 puan BÖTE Adana yazdım.

Hayırlısı...

hocam ilk tercih nereyi yaptınız acaba

Yüreğir - Cumhuriyet Ortaokulu. (büyük ihtimalle gelmez. :( )
il içinde benim 3. tercihimdi, cumhuriyete il içinden giden kimse olmadı, çok yüksek ihtimalle adanada cumhuriyettesin, hayırlı olsun, bu arada okul benim mahallemde bir ihtiyacın olursa yardım ederim.

hastasıyız dede' Alıntı:
dijey' Alıntı:
selchuk' Alıntı:
dijey' Alıntı:
113 puan BÖTE Adana yazdım.

Hayırlısı...

hocam ilk tercih nereyi yaptınız acaba

Yüreğir - Cumhuriyet Ortaokulu. (büyük ihtimalle gelmez. :( )
il içinde benim 3. tercihimdi, cumhuriyete il içinden giden kimse olmadı, çok yüksek ihtimalle adanada cumhuriyettesin, hayırlı olsun, bu arada okul benim mahallemde bir ihtiyacın olursa yardım ederim.

Teşekkürler önce belli olsunda. Çıkarsa senden okul hakkında bilgi alırım.

benim tercih bu. puan 65. kısmet dedik tercih yaptık bakalım, belki gelir umuduyla...

Ekli dosyalar

• tercih.jpg
    tercih.jpg
    32.5 KB · Görüntüleme: 1,495
S_RD_R' Alıntı:
benim tercih bu. puan 65. kısmet dedik tercih yaptık bakalım, belki gelir umuduyla...

Ceyhanda benim okulu yazan çıktı sonunda kimse gelmez diye düşünüyorduk ama :) hayırlı olsun hocam tabi buraya yazmayanlar yada gizlenenler çok ondan dolayı bişe denemiyor. Ama ceyhanın ideal okulu ildışına nasıl açtılar dicem ama ceyhanda btci kalmadı. okulun normu 3 2 kişi idik zümrem iliçi yerdeğiştirme ile gitti. toplam 32 şubelik bir okul. her sınıftan 8 er şube var.

etemucin' Alıntı:
S_RD_R' Alıntı:

Ceyhanda benim okulu yazan çıktı sonunda kimse gelmez diye düşünüyorduk ama :) hayırlı olsun hocam tabi buraya yazmayanlar yada gizlenenler çok ondan dolayı bişe denemiyor. Ama ceyhanın ideal okulu ildışına nasıl açtılar dicem ama ceyhanda btci kalmadı. okulun normu 3 2 kişi idik zümrem iliçi yerdeğiştirme ile gitti. toplam 32 şubelik bir okul. her sınıftan 8 er şube var.
Hocam 3. tercihim geldi Arif Nihat Asya, hayırlı olur inşallah hepimize..

ceyhana yerleşen arkadaşım hizmet süreni öğrenebilir miyim acaba? puanlarımız aynıydı galiba.

Geri