2013 İL DIŞI TRABZON İSTEYECEKLER BURAYA!

Kodla Büyü
hocam il içinde bile durumlar boyleyken il dışında şansımız ne kadar olur :?

yes_im' Alıntı:
hocam il içinde bile durumlar boyleyken il dışında şansımız ne kadar olur :?
il içindeki durumlar derken ne demek istedin hocam. trabzon memin yayınladığı açıklara göre şansımız var gibi. tabi eğer il dışına açarlarsa

işte ben de onu soylemeye çalışıyorum, bu listedeki okullardan bize kalanları düşünemiyorum :(

Hocam gürpınar güzel yerdir yes_im hocam:) olmasa bir yıl daha kalırsınız. Seneye düzene girer inşallah.

TR61' Alıntı:
Hocam gürpınar güzel yerdir yes_im hocam:) olmasa bir yıl daha kalırsınız. Seneye düzene girer inşallah.
TR61 hocam siz nerden biliyorsunuz güzel bir yer olduğunu?? :) aslında güzel ama trabzon a çok uzakk ama galiba 1 yıl daha orda kalıp doğu görevini bitirip oyle gelebilecek misim gibi duruyor ... Bir de 1 yıl daha kalıp seneye kesin trabzon merkeze gelebileceğimin garantisini bana verseler o zaman da beklerim 1 yıl daha :roll:

Bende bir yıl Gürpınar Van-Et Lisesinde çalışmıştım. Şimdi anadolu lisesi oldu galiba...Bol bol Van denizinde geziyorduk:) sevmiştim Van'ı. Ama insanın memleketi gibisi yok tabiki. Trabzon için listeyi incelediğimde 46 boş kontenjan var gibi duruyor. Doğu göreviniz duruyorsa zaten sanırım Doğu hizmeti ilçelerini seçebilirsiniz ancak. Merkez zaten boş kalmaz kolay kolay. Bende kaç yıldır merkeze geçemedim. İnşallah hayırlısı olur sizin için ne diyelim....

Bildiğim kadarıyla hala Van-Et olarak devam ediyor. evt dediğiniz gibi insanın memleketi gibi yok :) siz ne zaman ve kaç puanla atandınız trabzon'da ve nereye kaç yıldan beri bekliyorsunuz merkeze geçmeyi?? ben de ona göre durumumu yordayacağım :)

Hocam benim 112 puanım var. Beşikdüzü'nde çalışıyorum. 4-5 yıldır isteyemiyorduk zaten merkeze. Orada da aşırı yığılma oldu. Ama bu sene il dışına açılırsa eğer yukarıdaki ilçelerde boş yerler olacaktır mutlaka...

peki o zaman hocam, siz merkeze geçin ben de sizin okula geleyim :) olur mu? :) tabi okulunuz doğu görevine giriyor mu??bu arada atama sonucunuzu burda paylaşırsanız sevinirim :) sizin de hakkınız da hayırlısı olur inşallah...

yes_im' Alıntı:
peki o zaman hocam, siz merkeze geçin ben de sizin okula geleyim :) olur mu? :) tabi okulunuz doğu görevine giriyor mu??bu arada atama sonucunuzu burda paylaşırsanız sevinirim :) sizin de hakkınız da hayırlısı olur inşallah...
Olur hocam ancak benim okul sahilde birinci bölge okulu. Atama sonucumuzu burada paylaşırız. Zaten Pazartesi açıklanacak. Boş yerler o zaman belli olur zaten.

benim puan 72:((( trabzona isteyeceğim neresi olursa olsun demeyeceğim ama:) merkez olmaz ama zorunlu derse girmemiz sebebiyle ümidim baya arttı. ilçe merkezlerini isteyeceğim. yes-im hocam siz zorunlu hizmet bölgelerini mi seçebiliyorsunuz? bitmedi mi doğu göreviniz?

wertbono' Alıntı:
benim puan 72:((( trabzona isteyeceğim neresi olursa olsun demeyeceğim ama:) merkez olmaz ama zorunlu derse girmemiz sebebiyle ümidim baya arttı. ilçe merkezlerini isteyeceğim. yes-im hocam siz zorunlu hizmet bölgelerini mi seçebiliyorsunuz? bitmedi mi doğu göreviniz?
Malesef doğu görevim bitmedi hocam. Mesele de orda ilçe merkezinde okul açmamışlar genelde köy belde...

Benim düşüncem şalpazarı ilçesinden bir kişi aşağıya inecek. Orası Doğu hizmetidir aynı zamanda tavsiye ederim...

Arkadaşlar baktım da il içinden baya okul açılmış. Sizce bu durum il dışına da yansır mı? Ben 72 puanla trabzona şansım ne kadar olur? tahmin yürütebilir misiniz?

Uzun dönemdir norm sııntısından dolayı Trabzon'a gelemeyenler bu sene gelmek isteyeceklerdir. Yani senin durum ne kadar yer açıldığına bağlı bence...

AYIN 19 UNA ÇEKMİŞLER TARİHİ ne güzel perşembe günü başlıyodu cumaya almışlar hayırlısı artık

arkadaşlar trabzonda bana 6 tane okul açıldı, acaba doğu görevim bitmediği için mi bu kadar az yoksa hepsi bu kadar mı bakabilen oldu mu???

yes_im' Alıntı:
arkadaşlar trabzonda bana 6 tane okul açıldı, acaba doğu görevim bitmediği için mi bu kadar az yoksa hepsi bu kadar mı bakabilen oldu mu???
hocam banada 6 tane açıldı hepsi o kadar. hangisini düşünüyosun benden puanın yüksek onun için soruyorum

hocam açılan okulların hepsi köy yakından uzağa ilkesine göre merkeze yakın yerlerden başlayıp yazacağım hepsini oyle görünüyor, trabzon dışında yazmayı da düşünmüyorum. ama bu okulları da arayıp sormak lazım çünkü ders saatleri oldukça az başka okullara görevlendirme mi yapılıyor ya da bt rehber öğrt. olarak görevlendiriliyor mu?? siz ne düşünüyorsunuz??

yes_im' Alıntı:
hocam açılan okulların hepsi köy yakından uzağa ilkesine göre merkeze yakın yerlerden başlayıp yazacağım hepsini oyle görünüyor, trabzon dışında yazmayı da düşünmüyorum. ama bu okulları da arayıp sormak lazım çünkü ders saatleri oldukça az başka okullara görevlendirme mi yapılıyor ya da bt rehber öğrt. olarak görevlendiriliyor mu?? siz ne düşünüyorsunuz??
hocam bende bilmiyorum görevlendirme olur mu başka okula gönderirler mi hayırlısı bakalım. yaptığın tercihlerin son şeklini bana bildirirsen sevinirim çünkü bende senin yaptığın tercihlere göre tayin isteyecem. puanın benden yüksek onun için ölü tercih yapmak istemiyorum anlarsın.
teşekkür ederim

Peki arkadaşlar Trabzon dılından bir yer seçecek misiniz? Benim puanım sizlerden çok düşük olduğu için sizin tercihlerinize göre şekillendireceğim durumumu. Bence tercihlerimizin son halini buraya koyalım ki ölü tercih yapmayalım.

açıklar bunlar yorumları alalaım

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    24.9 KB · Görüntüleme: 324
Abi ben araştırdım okulları:D hiçbiri güzel değil bence. ama yazılabilir okullar var. çaykara uzak merkeze ama okulu çaykara merkezde ve güzel okul. Tonya daki okul merkezde ama tonya uzak merkeze. sürmenedeki okul sürmene merkeze 55km civarında. Araklıdaki araklıya 33 km uzaklıkta:) yani anlayacağınız okullar kötü yine de karar sizin tabii ki

Geri