2013 İLDIŞI ÇORUM

Kodla Büyü

zzeytinci

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar 2013 Çorum ildışı başlığı hiç açılmamış. Kimse istemeyecek mi?
Puanım 87. İsteyecek arkadaşlar varsa puanını paylaşırsa sevinirm.
Bu arada zorunlu çalışma bölgelerini yazabiliyorum sadece.

1.tercihiniz çorum mu olacak? ben eş durumu tayini istemeyi düşünüyorum.il dışı yazmak istemiyorum. ama mecburmuş sanırım ona da başvurmak öyle söyleyenler var bazı yerlerde. ölü tercih yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok memnun olurum. 2 merkez okuldan birini yazacağım gelmesini istemiyorum onların.

forumicinforum' Alıntı:
1.tercihiniz çorum mu olacak? ben eş durumu tayini istemeyi düşünüyorum.il dışı yazmak istemiyorum. ama mecburmuş sanırım ona da başvurmak öyle söyleyenler var bazı yerlerde. ölü tercih yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok memnun olurum. 2 merkez okuldan birini yazacağım gelmesini istemiyorum onların.
Hocam siz onu iyi araştırın bence öyle bi zorunluluk olmaması lazım bence. Benim ilk sırada aksaray olacak daha sonrada çorum merkez okullarını yazacağım. Aksaray gelirmi çorum olurmu belli değil anlayacağınız. Belki bizede gelmeyecek çorumda aksarayda.. Puanınız kaç hocam?
Yokmu başka çorum yazacak arkadaşlar?

puanım 70 böte çorum merkezdeki yunus emre ile mustafa kemali yazdım zorunlu hizmet bitti

benim puanım 62. eş durumu için zorunluluksa yunus emre ortaokulunu yazacağım. yunus emre 2 li öğretim yapıyormuş ve başka bir binaya taşınacakmış sonradan. mustafa kemal ortaokulu, yibo olduğu için onu hiç yazmaayacağım. 1.tercihi benden yüksek bir puanla yunus emre yazacak olan varsa lütfen söylesin tek tercih yapıp bu olayı kapatacağım artık. 2 tanecik yer açmışlar istesem gelmez zaten.

Geri