2013 Merkezi Hizmetiçi Eğitim Açılmış!

Kodla Büyü
Network (CCNA 2) Kursu açılmışi, umarım 1. kuruda açılır. En çok istediğim kurslardan birisi.

öğretmenlerin gireceği kurs az. hepsi yöneticilere.. bakanlığa.. vb.

Ocak ve Şubat ayı İstanbul için boş görünüyor. Ben İstanbul'a gitmek istiyordum 15 tatilde...

Arkadaşlar bulunduğumuz il de hizmetiçine başvursak, yolluk alabilir miyiz? Bilgisi olan var mı? görev yaptığımız yer kasaba (gelecek seçimlerde köy) :) il'e uzaklığı 90km...

kurslar müthişşşşşşş
liste o kadar uzun ki bak bak bitmiyor hangisini seçsem diye kara kara düşünüyordum bende
:verymad:

benbaşvuruyorum çıkmıyor ne iş bilmem bunun bi sırrı varsa bizede söyleyin.bizde merkezi kurslarala katılalım

Kayda değer kurs varsa söyleyin arkadaslar basvuralim. Ankaradaki arkadaşlar yazarsa özellikle

Liste henüz tamamlanmamış tahminen. Mesleki Teknik EGM nin kursları yok?

roninalp' Alıntı:
mkutlukyildirim' Alıntı:
akdenizkanki' Alıntı:
Network (CCNA 2) Kursu açılmışi, umarım 1. kuruda açılır. En çok istediğim kurslardan birisi.

1. kurda açılmış hocam, şubat tatiline koymuşlar.

eğitek(Eğt Tek) den mi buldunuz. bende ne arasam aradığınız kriterlerde kurs bulunamadı diyor.
Hocam faliyet basvurularindan ayi bos birakin, yili 2013 secin egitim yeri merkezi olsun diyip ara butonuna basin tum liste gelir

Mebbiste güncelleme yapılmamış ama planlanan kurslar burada...

Ekli dosyalar

• 2013yili ogretmenlern meslek gelism plani.rar
    36.2 KB · Görüntüleme: 153
Fatih ile ilgili kurslar var son aylarda hic başvuran yok. Neden acaba? Bir bildiğiniz mi var arkadaslar. Ben basvurayim diyordum. Kimse başvurmamış görünce tereddüt ettim.

Bazı kurslara neden başvurulamıyor tarihi de gelmedi. Bunlara başvurmanın bir yolunu yazmıştı bir arkadaş hatırlayan varsa yazabilir mi tekrar lütfen istediğim bütün kurslar silik görünüyor.

yesimk06' Alıntı:
Fatih ile ilgili kurslar var son aylarda hic başvuran yok. Neden acaba? Bir bildiğiniz mi var arkadaslar. Ben basvurayim diyordum. Kimse başvurmamış görünce tereddüt ettim.

Genelde bireysel başvuruya göre değil de il milli eğitimlerle görüşerek ihtiyaca göre alıyorlar. Onun için millet ümidini kesmiştir...

yesimk06' Alıntı:

bende başvurcaktım ama yalova ya kim gitcek :?

Ben de Ankaraya yeni tayin oldum. Bu benim icin iyi bir fırsat oldu. Kurslara katılıp yeni şeyler öğrenmeyi de seviyorum. Başvurabileceğim her kursa müracaat etmeyi düşünüyorum.

arkadaşlar halk eğitim merkezinde çalışanlar sadece hayat boyu öğr. gen. müd. açtığı kurslara mı başvurabiliyor?

Kurs yerinde merkeze bağlı taşra/bakanlık yazması ne demek oluyor? Bir de kursa başvuran sayısı kurs kontenjanından fazla ise kimin katılacağı neye gore belirleniyor?

yesimk06' Alıntı:

başvuramıyoruz ki, milli eğitim müdürlüklerinde çalışanlar, eğitim yöneticileri gibi kişiler başvuracakmış.

http://ikgm.meb.gov.tr/www/egitim-planlari/icerik/108 tam liste var bakabilirsiniz. bize yönelik hiç bişey yok desem yeridir yani. niye bize de bi fatih projesi kursu koymuyorlar. hem BTR yapıyolar hem bize uygun kurs yok bende anlamadım bu işi

egitimci34' Alıntı:
yesimk06' Alıntı:

başvuramıyoruz ki, milli eğitim müdürlüklerinde çalışanlar, eğitim yöneticileri gibi kişiler başvuracakmış.

http://ikgm.meb.gov.tr/www/egitim-planlari/icerik/108 tam liste var bakabilirsiniz. bize yönelik hiç bişey yok desem yeridir yani. niye bize de bi fatih projesi kursu koymuyorlar. hem BTR yapıyolar hem bize uygun kurs yok bende anlamadım bu işi

Çünkü Fatih Projesi Eğitimleri il-ilçe ihtiyaçarına göre belirlenip il-ilçe teklifi ile BT öğretmenleri resen alınıyor.

yesimk06' Alıntı:
Kurs yerinde merkeze bağlı taşra/bakanlık yazması ne demek oluyor? Ankara mı yani? Bir de kursa başvuran sayısı kurs kontenjanından fazla ise kimin katılacağı neye gore belirleniyor?[/quote]

Geri