2013 SAMSUN İL DIŞI İSTEYECEKLER

Kodla Büyü
ilkadım la Atakum u ölmüş gibi kaptılar zaten il içinde.
sadece atakumda 1 tane okul vardı açmamışlar.
canik te 4 tane vardı açmamışlar
tekkeköyde vardı iki tane açmamışlar
çarşambada saçma sapan bi yer açmışlar kalan ilçeler ona keza.
kötü bekliyodum ama bu kadar kötü beklemiyodum.
bütün güzel okulları il içinde açmak haksızlık değil de nedir.

celikumit' Alıntı:
ozkancanan' Alıntı:
yine samsun hayal oldu, 7 yıldır bekliyorum
bizi bir kere gönderdiler bidaha almayacaklar samsuna canan,
bu ne ya,iyi ki dersler açılmış açılmasa vay halimize
sorma ümit ya bi heyecanla açtım samsunu ama yine hüsran elle tutulur bafra ve kavak var, orada bize gelmez gibime geliyor, seneye bi daha artık

omd' Alıntı:
tmy83' Alıntı:
Ben sinopa tayin isticem icin milli egitimle görüşmeye gittim. 5 okul acmislar 5de ilce idi. Bunlari nasil belirliyosunuz dedigimde müdür bey buralari istedi dedi. Bende merkezde 4 tane bos yer ihtiyac listesinde gormustum. Mudur beyin yanina gittigimde direkt bana bakan beyin dedigini soyledi. Il merkezlerini acmayin gibi biseyler soylemis. Bakan bey 17 temmuzda sinopta oldugu icin dedikleri dogru geldi. Zaten kontejyan listesine baktigimdada merkezlerdeki acik okullarin pek acilmadigini gördüm. Allah sonumuzu iyi etsin. Nasıl insanlar basimizda
Merkezi okulları il içinde açıyolar sadece hocam. Dışardan geleni hemen merkeze almak istemiyolar. Hep böyle oluyo bu.

Yani bu durumda açılan okulları yazıp 2 sene sonra il içi mi isticez . İl dışından Samsun' a tayin olamayacak mıyız . İl - içi ile il dışı aynı anda yapılsaydı keşke.

arkadaşlar dert yanmaktan ziyade puanlarınızı yazsanız ya bıde nereyı ıstıyecekınız onuda bılsek benim puanım 70 samsunu isticem ilçe milçe fark etmez doğu görevimde kalktı fakat yazacaz bakalım birşeyler gelirse gelir nasip

36 puanla samsun ilçelerinin gelme ihtimali var mı sizce?
birde arkadaşlar puanlarınız ve tercih edeceğiniz okulları yazar mısınız? boşuna tercih yapmayalım

tansile' Alıntı:
birde arkadaşlar puanlarınız ve tercih edeceğiniz okulları yazar mısınız? boşuna tercih yapmayalım
Samsun en son 2011'de açılmıştı. Aşağı yukarı bu kadar okul vardı. En düşük Vezirköprü'ye 53 puanla atanmıştı.

omd' Alıntı:
tansile' Alıntı:
Samsun en son 2011'de açılmıştı. Aşağı yukarı bu kadar okul vardı. En düşük Vezirköprü'ye 53 puanla atanmıştı.

Carsambadaki olabilir, uzak yerler sürekli boş kalıyor. Hocam zaten kaç okul var hepsini yaz bence :)

Puanım 68, Sadece Bafra'yı istemeyi düşünüyorum 2 okul var zaten. Yüksek puanlılar yazıyorsa söylesin de hiç umutlanmayayım...

puanım 80 tüm ilçeleri olmasada çoğunu yazarım. henüz bir sıralama yapmadım. pazartesi okulları arayacağım..

Bafrada çalışan arkadaşlar Atatürk ve Mustafa Erdin ortaokulları hakkında bilgi verirmisiniz. 2.okulun sitesi yok bakamadım.

119 Puan BÖTE

BAFRA - ATATÜRK ORTAOKULU
KAVAK - KAVAK RIDVAN ÇELİKEL ANADOLU LİSESİ
BAFRA - MUSTAFA ERDİN
ALAÇAM – KARAYOLLARI KOLİN FATİH OO
ASARCIK – ASARCIK YİBO

Bu şekilde sıralama düşünüyorum

Bu imamhatip ortaokullarında durum nasıl ? şu andaki derslik sayıları çok az. yeni kayıtlarla kaç şube olur bilinmez ? Bt rehberlik kesin olsa yazılır ama meb seneye ne yapar bilinemz.

ozkancanan' Alıntı:
Bafrada çalışan arkadaşlar Atatürk ve Mustafa Erdin ortaokulları hakkında bilgi verirmisiniz. 2.okulun sitesi yok bakamadım.
mustafa erdin yeni bir okul galiba. bilgi yok. bafrada çalışan arkadaşlardan bilgi alırsak iyi olur :wink:

tmy83' Alıntı:
Ben sinopa tayin isticem icin milli egitimle görüşmeye gittim. 5 okul acmislar 5de ilce idi. Bunlari nasil belirliyosunuz dedigimde müdür bey buralari istedi dedi. Bende merkezde 4 tane bos yer ihtiyac listesinde gormustum. Mudur beyin yanina gittigimde direkt bana bakan beyin dedigini soyledi. Il merkezlerini acmayin gibi biseyler soylemis. Bakan bey 17 temmuzda sinopta oldugu icin dedikleri dogru geldi. Zaten kontejyan listesine baktigimdada merkezlerdeki acik okullarin pek acilmadigini gördüm. Allah sonumuzu iyi etsin. Nasıl insanlar basimizda

sinop'un sinopdan iyi ilçeleri de var hocam :)

Vezirköprü tercih edecek olan var mı? Genelde kötü bir yer olduğunu söylüyorlar.Ben de cesaret edemiyorum.

aynen bende kararsız kaldım. samsundan gelip gidenler var ama muhtemelen git gel yapılmaz.

puanım 71 samsunun tüm okullarını yazmayı düşünüyorum nasip belli mi olur. yeter ki istanbuldan samsuna geleyim. eşim din kültürü öğretmeni o da samsunun açılan tüm okullarını yazacak eğer bana çıkmazsa eş durumundan gelirim diye düşünüyorum. sizce şansım nedir arkadaşlar?

gelme ihtimalı düşük ama sizin eş durumundan şansınız var. Hatta orada daha iyi okullar açılır.

Bafra ilçesi tarımla geçimini sağlayan bir ilçe değil mi?
bu arada samsun-bafra kaç dk. acaba gel-git yapan oluyor mu acaba?

birarti1' Alıntı:
Bafra ilçesi tarımla geçimini sağlayan bir ilçe değil mi?
bu arada samsun-bafra kaç dk. acaba gel-git yapan oluyor mu acaba?

HOCAM BAFRA SAMSUN arası 40 km giden gelende vardır fakat zaten bafra baslı basına zaten buyuk bir ilçe ne gerek var kı sıcacık ta bı memleket :))

xxxdnz' Alıntı:
arkadaşlar anadolu lisesini herkes tercih edebiliyor mu?
hocam en son duydugum tum lıseler esıtlen dı sadece fen lısesı ve ozel bılım sanat bılmem ne harıc sosyal bılımler harıc yazabılıyoruz anadoluda acık ogretmende zira yazamayacak olsak acılmazdı

ozcanikli' Alıntı:
138 puanım var iyi yerler yok diye yazmayacağım
İl dışından gelenlere iyi yerler açılmaz.Bütün branşlar için önce istediğiniz ile gidin,2-3 sene içinde iyi okullara gelirsiniz kuralı geçerlidir.Tekrar düşünün hocam.Seneye açılacağı da garanti değildir.

Geri