2013 SAMSUN İL DIŞI İSTEYECEKLER

Kodla Büyü
Bu arada Samsun' dan gidecek olan var mı? Özür Grubu yada başka bir nedenle??? Boşalacak yer var mı acep yakın zamanda.

tercihlerimi onayladım
Samsun-Ayvacık İmam Hatip Ortaokulu
Samsun-Ladik-100.Yıl Ortaokulu
Samsun-Vezirköprü-Fazıl Ahmet Paşa Ortaokulu
Samsun-Vezirköprü-İmam Hatip Ortaokulu

puanım 36:))

arkadaşlar bir sorum olacak havza da ki ticaret meslek lisesini aradım meslek derslerine giremeyeceğimi söyledi bende öyle biliyordum ama teyit etmek için sizlere de soruyorum okul isminde teknik yazmıyor ama değişen bir şey yok sanırım :?

tansile' Alıntı:
tercihlerimi onayladım
Samsun-Ayvacık İmam Hatip Ortaokulu
Samsun-Ladik-100.Yıl Ortaokulu
Samsun-Vezirköprü-Fazıl Ahmet Paşa Ortaokulu
Samsun-Vezirköprü-İmam Hatip Ortaokulu

puanım 36:))

hayırlı olsun, varmı başka tercihlerini yapan ben hala kararsızım. Bafra Mustafa Erdin okulu hakkında bilgisi olan varmı acaba??

mustafa erdin yeni bir okul ama kesin bilgiyi yarın bafra meb i arayarak öğreneceğim

Arkadaşlar 100 puanla
Bafra Atatürk Ortaokulu
Bafra Mustafa Erdin Ortaokulu
Kavak Rıdvan Çelikel Anadolu Lisesi
Alaçam Karayolları Kolin Ortaokulu
Yakakent Liman Yatılı Bölge Ortaokulu
Terme Ortaokulu
Asarcık Yatılı Bölge Ortaokulu
okullarını yazacam. Ama ilk 3 tercihim Amasya olacak. İlk tercihim Gümüşhacıköy Anadolu Lisesi. Şuan başka kimse yazmıyor gibi duruyor. Gelir diye düşünüyorum.

mr3555' Alıntı:
mustafa erdin yeni bir okul ama kesin bilgiyi yarın bafra meb i arayarak öğreneceğim
evet bende yeni bir okul olduğunu öğrendim, merkezde bahçeler mah. deymiş, bu kadar. Giden gören veya okulun tel.ine ulaşıp bişey öğrenen olsaydı daha iyi olurdu

Gittim gördüm okul 0 km. Bt sınıfı yok müdür bey bilgisayar gelmesi için bir çalışma olmadığını taşımlı merkezi olacağını ve öğrenci/sınıf sayılarının belli olmadığını söyledi

80 puan var
Terme Ortaokulu
Bafra Atatürk Ortaokulu
Kavak Rıdvan Çelikel Anadolu Lisesi
Asarcık Yatılı Bölge Ortaokulu
Alaçam Karayolları Kolin Ortaokulu
Yakakent Liman Yatılı Bölge Ortaokulu
bu şekilde yaptım tercihlerimi

ziyaunal' Alıntı:
Gittim gördüm okul 0 km. Bt sınıfı yok müdür bey bilgisayar gelmesi için bir çalışma olmadığını taşımlı merkezi olacağını ve öğrenci/sınıf sayılarının belli olmadığını söyledi
hocam okul merkezde mi?
gidip gördüğünüzü söylüyorsunuz Atatürk ortaokulu ile kıyaslayabilir misiniz?

birarti1' Alıntı:
ziyaunal' Alıntı:
hocam okul merkezde mi?
gidip gördüğünüzü söylüyorsunuz Atatürk 0ortaokulu ile kıyaslayabilir misiniz?
Merkezde sinop yolu üzeri saylır. Bina larak bursı süper ama binada başka birşey yok daha 1 öğretmen bile atanmamış pc kuulsa süper okul

ziyaunal' Alıntı:
birarti1' Alıntı:
ziyaunal' Alıntı:
hocam okul merkezde mi?
Merkezde sinop yolu üzeri saylır. Bina larak bursı süper ama binada başka birşey yok daha 1 öğretmen bile atanmamış pc kuulsa süper okul
anladım hocam, bu atatürk ortaokulu merkezde değil mi hocam,
on da bi sorun yok, gerçi onda da bt sın. yok.!?

birarti1' Alıntı:
ziyaunal' Alıntı:
birarti1' Alıntı:
ziyaunal' Alıntı:
hocam okul merkezde mi?
anladım hocam, bu atatürk ortaokulu merkezde değil mi hocam,
on da bi sorun yok, gerçi onda da bt sın. yok.!?
Atatürk merkezde bt sınıfını geçen sene dağıtmışlar bu sene geri toplamışlar eski pcler var

ayvacık 71,bafra,terme,alaçam,kavak 100 üstü puanlarla kapamış.dier okulları paylaşabilir misinzi ?

80 puanla olmadı

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    16.3 KB · Görüntüleme: 1,442
Geri