2014-2015 Bilişim Teknolojileri Dersi Yıllık Planı 5-6-7-8

Kodla Büyü

ercinc98

Süper Üye
Süper Üye
Geçen yıl kullanmış olduğum yıllık planı bu yıla uyarladım. Ayrıca konular eski müfredata aittir. Çünkü ders planı hazırlama zahmetinden kurtulmak ve okulumuzdaki 16+1 çalışır durumdaki 2010 model bilgisayarları kullanmak için bunu yapıyorum. 7. sınıflarda gerekli düzenlemeyi yaptım.

Yıllık planı bastıracaklar için, Görünüm - Sayfa Önizleme'den ayarını kontrol etsinler.

Talim Terbiyenin 05.09.2012 tarih ve 150 sayılı kararında verilen konuları da artık bunun içine serpiştireceğim. Genellikle internetten bulduğum güncel bilgileri ve arkadaşlarımızın bilgisayarbilişim.net'teki paylaşımlarını derslerde kullanıyorum. Ancak yeni programa yıllık planda yer vermedim.

Yeni Eğitim Öğretim yılının hepimize hayırlı olmasını dilerim.

Ekli dosyalar

• 2014-2015 Bilişim Teknolojileri Dersi Yıllık Planı 5-6-7-8.rar
    846 KB · Görüntüleme: 8,583
kötü bir program olmuş hocam buna göre gidecekseniz eğer. örneğin programda ki bence verilmesi gerekmeyen veri tabanınnı 4 haftada öğretiyorsunuz. çok gerekli olan excelde 3 haftaya sıkıştırılmış.

hakançöllü' Alıntı:
kötü bir program olmuş hocam buna göre gidecekseniz eğer. örneğin programda ki bence verilmesi gerekmeyen veri tabanınnı 4 haftada öğretiyorsunuz. çok gerekli olan excelde 3 haftaya sıkıştırılmış.
haklısınız,
ancak önceki program ve öğretmen kılavuzu bu şekilde.

Geri