2014 2015 ortaokula ait tüm yıllık planlar

Kodla Büyü

nemesis

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar tek bir başlık altında herkes paylaşırsa ulaşım açısından daha rahat olur düşüncesindeyim. Elinde 5-6.sınıf BTY ve 7.sınıf seçmeli BTY yıllık planları olanlar paylaşırsa sevinirim. Şimdiden herkese teşekkürler...

evet admin arkadaşlar bu konuya el atarlarsa iyi olur tek bir başlık altında kim neyi varsa paylaşmak istiyorsa paylasssın son konularda sureklı olarak ki haklı olarak paylaşımlar çoğaldı hortum başlıgı gibi mesela kımın neyı var sa tek bir baslık altında toplanabilir.böylesi daha faydalı ve tasarruflu olacaktır

Bütün planlarda 5 ve 6 lar aynı gibi 6 larda bu yıl bi değişiklik mi yapsak, bbnetteki bütün gördüğüm planlar böyle :S

paradox99' Alıntı:
Bütün planlarda 5 ve 6 lar aynı gibi 6 larda bu yıl bi değişiklik mi yapsak, bbnetteki bütün gördüğüm planlar böyle :S
evet aynen,ben bile anlatırken sıkılırken, çocuklar daha çok sıkılacak...Kaldık öylece napcaz bilmiyorum

geçen yılki programda 5.sınıflar için kelime işlemci kısmını genişleteceğim. 6.sınıflar içinse elektronik tablo ve sunuyu iki döneme yaymayı düşünüyorum. seçmeli 7.sınıflar ile 6.sınıflar aynı olacak gibi...

benim okulumda bt sınıfı yok ve her sene aynı konuların biraz daha derinlemesine işlemek zorunda kalıyorum çocuklat da sıkıldı ben de:( sınıfsızlık daha zor malesef:(

nemesis' Alıntı:
Arkadaşlar tek bir başlık altında herkes paylaşırsa ulaşım açısından daha rahat olur düşüncesindeyim. Elinde 5-6.sınıf BTY ve 7.sınıf seçmeli BTY yıllık planları olanlar paylaşırsa sevinirim. Şimdiden herkese teşekkürler...

neden 8.sınıf yıllık planı yazmadınız :)

Geri