2014 DENİZLİ İL DIŞI İSTEYECEKLER

Kodla Büyü

yanıyosun fuat abi

Aktif Üye
arkadaşlar böte'ci olarak puanla denizli istemeyi düşünüyorum. anketlerde gördüğüm kadarıyla forumda denizli düşünen arkadaşlar var. fikir vermesi açısından puan paylaşımı yaparsak iyi olur diye düşünüyorum.

benim puanım 120. İstemeyi düşünüyorum ama net değil (eşimi ikna etmem gerek :) )

Denizlideyim benim okula 2. norm açılacak kesin bu sene gelmeyin :p

Hepiniz için hayırlısı olsun inşallah

Hocam ben izmir çevresi istiyorum eğer az açılırsa denizliyi de yazacağım 107 puanım var onu da belirteyim.

Ekli dosyalar

• denizli.PNG
    denizli.PNG
    51.3 KB · Görüntüleme: 1,212
Hakkaten ya nedir bu bötecilere düşmanlığı bu bakanlığın. 5 okul ne yaa :( Tef ci arkadaşlar yazmasalar bari de bi şansımız olsa :(

tahtakama' Alıntı:
Denizlideyim benim okula 2. norm açılacak kesin bu sene gelmeyin :p

Hepiniz için hayırlısı olsun inşallah
hocam 2010 il dışı tayin döneminden hatırlıyorum seni. o zamanlar ben de denizliye tayin olmuştum. 58 puanla....

Arkadaşlar puanlarımızı tercihlerimiz paylaşabilir misiniz ben tefliyim puanım 72 denizlinin her yerini yazacağım özellikle tefli arkadaşları merak ediyorum ölü tercih yapmama açısından puanı yüksek olan arkadaşların yazacağı okulları yazmak yerine civar illerden yerleri yazmayı düşünüyorum.Puanlarımızı paylaşalım lütfennn...

Hocam kimsenin bişey paylaştığı yok maalesef. Ya forumu takip etmiyorlar ya da paylaşmak istemiyolarlar. Denizliye bu kadar az talep olması mümkün değil.

rmznnn' Alıntı:
Arkadaşlar puanlarımızı tercihlerimiz paylaşabilir misiniz ben tefliyim puanım 72 denizlinin her yerini yazacağım özellikle tefli arkadaşları merak ediyorum ölü tercih yapmama açısından puanı yüksek olan arkadaşların yazacağı okulları yazmak yerine civar illerden yerleri yazmayı düşünüyorum.Puanlarımızı paylaşalım lütfennn...
Hocam ben normalde sadece Muğla yazacaktım ancak sayı çok az gelince maalesef eski görev yerim denizzli'den tekrar yazacam. Tef.liyim ve puanım da 138. Sadece Acıpayam yazacağım nasip olursa ama listenin sonuna.. Asıl tercihim Muğla olacak.. hakkımızda hayırlısı..

dengem' Alıntı:
rmznnn' Alıntı:
Hocam ben normalde sadece Muğla yazacaktım ancak sayı çok az gelince maalesef eski görev yerim denizzli'den tekrar yazacam. Tef.liyim ve puanım da 138. Sadece Acıpayam yazacağım nasip olursa ama listenin sonuna.. Asıl tercihim Muğla olacak.. hakkımızda hayırlısı..
Hocam hakkında hayırlısı olur inşallah görev yerin neresi acaba???

Geri