2014 DENİZLİ İL DIŞI İSTEYECEKLER

Kodla Büyü
mebbis'e giriş yapıyorum ancak başvuru yapacağım linke tıkladığımda ses seda yok.. Acaba sürümden mi kaynaklanıyor.. sorun ie'den mi kaynaklanıyor.. chrome'da zaten hiç düzgün çalışmıyor!

dengem' Alıntı:
mebbis'e giriş yapıyorum ancak başvuru yapacağım linke tıkladığımda ses seda yok.. Acaba sürümden mi kaynaklanıyor.. sorun ie'den mi kaynaklanıyor.. chrome'da zaten hiç düzgün çalışmıyor!
tmm hallettim :) nasip olursa yarın akşam tercihlerimi yaparım, perşembe günü de onaylatırım.. bakalım hakkımızda hayırlısı..

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
tahtakama' Alıntı:
Denizlideyim benim okula 2. norm açılacak kesin bu sene gelmeyin :p

Hepiniz için hayırlısı olsun inşallah
hocam 2010 il dışı tayin döneminden hatırlıyorum seni. o zamanlar ben de denizliye tayin olmuştum. 58 puanla....

Evet hocam 2010 haziranda il dışından geldim denizliye 60 ya da 65 puanla

Güzel günlerdi, az puanla çok okul vardı seçilebilecek... Gerçi denizliye geldim seçtiğim okul 4 ay sonra norm fazlası olmuştum. :-1:

tahtakama' Alıntı:
Rüzgara Karşı'' Alıntı:
tahtakama' Alıntı:
Denizlideyim benim okula 2. norm açılacak kesin bu sene gelmeyin :p

Hepiniz için hayırlısı olsun inşallah
hocam 2010 il dışı tayin döneminden hatırlıyorum seni. o zamanlar ben de denizliye tayin olmuştum. 58 puanla....

Evet hocam 2010 haziranda il dışından geldim denizliye 60 ya da 65 puanla

Güzel günlerdi, az puanla çok okul vardı seçilebilecek... Gerçi denizliye geldim seçtiğim okul 4 ay sonra norm fazlası olmuştum. :-1:
evet denizli güzeldi , ege'de olduğunu az çok hissediyordun... 5 ay sonra da antep'e geçtim, 101 puana eskisi kadar iyi yer gelebilecek mi acaba... =)

yav hele bu kim diyorum biraz anlamıştım ama senin olduğunu anlamadım bacanammm :) Allah iyiliğini versin :)

puanım 94 böteciyim
1 hulusi kulaklı
2 sarayköy atatürk
3 tavas anadolu lisesi

bu liste ile şansım nedir hocam yardımcı olursanız sevinirim

ertugrul_yildirim' Alıntı:
puanım 94 böteciyim
1 hulusi kulaklı
2 sarayköy atatürk
3 tavas anadolu lisesi

Hocam buralara güven olmaz tabi ama sadece bu üçünü yazacaksanız maalesef olmaz.

ertugrul_yildirim' Alıntı:
puanım 94 böteciyim
1 hulusi kulaklı
2 sarayköy atatürk
3 tavas anadolu lisesi

Hocam puanım 106 aynı senin tercihlerini yaptım. Hulusi Kulaklı kendi okuduğum okul...

ilk 5 tercihimi Muğla yazdım.. 2 tane de Acıpayam'dan Ticaret Mes. Lis. ile Teknik End.Mes.Lisesini yazdım.. Toplamda 7 tercih yaptımm.. Hakkımızda hayırlısı..

Arkadaslar başvuru süresi dolduğuna göre herkes paylaşabilir mi tercihlerini ben yukarıda yazdığım gibi yaptım

1.Muğla
2.Muğla
3.Muğla
4.Muğla
5.Muğla
6.Acıpayam Ticaret Meslek Lisesi
7.Acıpayam teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
Puanım 138, TEF mezunuyum.. Asıl gitmek istediğim il Muğla.. Denizli'yi alternatif il olarak yazdım... Hakkımızda hayırlısı

Geri