2014 il dısı MERSİN yazanlar tercih ve puanlarınız..

Kodla Büyü
barthez' Alıntı:
Umarım gelir hocam yazdığınız yerlere bağlı biraz, birde nerden gelceksiniz eğer gelebilirseniz.?
toroslar olmaz (arslanköy ve kızılcabağ belki) ama akdeniz'in bazı okulları ve erdemlideki köy okulu gelebilir bence

barthez' Alıntı:
Rüzgara Karşı'' Alıntı:
barthez' Alıntı:
Umarım gelir hocam yazdığınız yerlere bağlı biraz, birde nerden gelceksiniz eğer gelebilirseniz.?
toroslar olmaz (arslanköy ve kızılcabağ belki) ama akdeniz'in bazı okulları ve erdemlideki köy okulu gelebilir bence
İnş İzmir'e takılır benim :)
ben Samil hocanın yazısını alıntılayacaktım , yanlışlık oldu :D
ben de tam tersini istiyorum, mersinden bir yer gelse çok güzel olur. izmir gelse de 3 sene sonra yine tayin isteyeceğim mersine =)

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
barthez' Alıntı:
Rüzgara Karşı'' Alıntı:
barthez' Alıntı:
ben de tam tersini istiyorum, mersinden bir yer gelse çok güzel olur. izmir gelse de 3 sene sonra yine tayin isteyeceğim mersine =)
Arslanköy ve kızılbağı yazmadım. Tek umudum akdeniz :))

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
barthez' Alıntı:
Özür dilerim hocam 100 benim neden öyle olmuş inan şu an da acayip durumdayım, lütfen art niyet aramayın..
yok hocam altı üstü 2 puan fark var , rahat ol . :=) ben de ilk başlarda birkaç kez 103 dedim, sonra mebbise baktığımda 101 olduğunu gördüm ...

Evet hocam 2-3 puanlık yanılmalar olabiliyor. Ben de puanımın 118 olacağını düşünüyordum (hesaplıyordum) fakat şu an 115 :oops:
Sizlerde de o şekilde hesaplamayla gerçek puan arasında farklılık oluyordur.

Bu arada ben de Silifke ve Tarsus yazdım. Bakalım hayırlısı neyse o olsun.

Ümit ederim ki tüm arkadaşlar mutlu yaşayacakları yerlere tayin olurlar. :alkis:

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
barthez' Alıntı:
Rüzgara Karşı'' Alıntı:
barthez' Alıntı:
olursa becayiş yaparız :)

barthez' Alıntı:
Rüzgara Karşı'' Alıntı:
barthez' Alıntı:
Rüzgara Karşı'' Alıntı:
barthez' Alıntı:
olursa becayiş yaparız :)
alan değişikliği açılırsa gittiğim yerde başvurmayı düşünüyorum, farklı branş olursa becayiş olmaz :=)
aslında hatay fena değildir, suriye olaylarından sonra biraz bozuldu tabi. ama en azından antepten iyidir =) ilk görev yerim, kardeşim şu an orada çalışıyor. arada bir giderim...

AKADEMİA' Alıntı:
Rüzgara Karşı'' Alıntı:
barthez' Alıntı:
Özür dilerim hocam 100 benim neden öyle olmuş inan şu an da acayip durumdayım, lütfen art niyet aramayın..
yok hocam altı üstü 2 puan fark var , rahat ol . :=) ben de ilk başlarda birkaç kez 103 dedim, sonra mebbise baktığımda 101 olduğunu gördüm ...

Evet hocam 2-3 puanlık yanılmalar olabiliyor. Ben de puanımın 118 olacağını düşünüyordum (hesaplıyordum) fakat şu an 115 :oops:
Sizlerde de o şekilde hesaplamayla gerçek puan arasında farklılık oluyordur.

Bu arada ben de Silifke ve Tarsus yazdım. Bakalım hayırlısı neyse o olsun.

Ümit ederim ki tüm arkadaşlar mutlu yaşayacakları yerlere tayin olurlar. :alkis:
ilk sırada tarsusumu silifkemi var?

1-Akdeniz-Turgut Özal Ortaokulu
2-Akdeniz-Mimar Sinan Ortaokulu
3-Akdeniz-Yeşil Çimen Kanuni Ortaokulu
4-Akdeniz-Ertuğrul Gazi Ortaokulu
Bu okullar hakkında bilgi verir misiniz arkadaş?

turgut özal ve mimar sinan geçenki il dışında da vardı. kötü bir okul, beklentiye girmeyin diyorlardı. ulaşımları rahat, mersin merkezde zaten. akdenizdeki diğer okullar da öyledir muhtemelen

Hocam kötü dedikleri okullar 130 ile kapatıyor ben anlamıyorum bu işi bu arada hayırlı olsun yeni görev yeriniz. Siz yazmasınız ben izmirdeydim :)

barthez' Alıntı:
Hocam kötü dedikleri okullar 130 ile kapatıyor ben anlamıyorum bu işi bu arada hayırlı olsun yeni görev yeriniz. Siz yazmasınız ben izmirdeydim :)
evet ben de şaşırdım, mersine izmirden daha iyi kontenjan verilmesine rağmen izmirden daha yüksek kapattı. mersine talep çok. çoğu da mersinli değil. biz dışarıda kalıyoruz :S
kısmet hocam ya, benim de üst tercihime aynı puanda gün sayısı fazla olan bir arkadaş atandı, atanır atanmaz da özür grubu tayin istedi :D

Geri