2014 KPSS Bilişim Teknolojileri Branş Sıralamaları

Kodla Büyü

bt_volkanhoca

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Ösym bu yıl hala branş bazında sıralamaları açıklamadı. ÖABT sınavına girerek ataması yapılacak olan branşların kendi aralarında sıralamaları belli fakat yine de bir çok branşın ÖABT sınavı yok (Bilişim Teknolojileri vb.). Bu durumda P10 puanı ile atanacak olan branşlar kendi sıralamalarını hala bilmemekteler ve öğrenmek için merakla bekliyorlar ama Ösym bunu görmezlikten geliyor, bu kadar insanı kafasında bir sürü soru işaretleri ile bekletiyor. Atama bekleyenler için bu gerçekten çok önemli bir veri, Ösym neden hala ÖABT sınavı olmayan branşların branş bazında sıralamalarını açıklamıyor merak ediyorum!

Bence bu durumu forumlarda ve haber sitelerinde vb. her yerde dile getirmek lazım. Binlerce insan branş sıralamalarını bekliyor. Ösym'yi de herkesin arayıp bu konu hakkında bilgi istemesi gerekir.

Etrafına bir iyilik yapmak isteyen bu bölüme öğrenci yazdırmasın çünkü o öğrencinin geleceğini karartır.(Türkiye için )

KPSSP10 Puan Türünde 79,29575 puan ile BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLİĞİ alan(lar)ında 1280. sıradasınız.

haydi bakalım sıra geldi Kontenjanlara...

duzceli81' Alıntı:
KPSSP10 Puan Türünde 79,29575 puan ile BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLİĞİ alan(lar)ında 1280. sıradasınız.

haydi bakalım sıra geldi Kontenjanlara...

sadece böteye bakma diğerlerinide hesaba katmak zorundasın

kardeşler heyecanla bilemedim maalesef araştırdım da şok oldum :x

ek :
KPSSP10 Puan Türünde 79,29575 puan ile BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLİĞİ, BİLGİSAYAR ÖĞRETMENLİĞİ, BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ ÖĞRETMENLİĞİ, BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ VE BİLİŞİM SİSTEMLERİ, BİLGİSAYAR VE KONTROL ÖĞRETMENLİĞİ, BİLİŞİM SİSTEMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ, BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ BÖLÜMÜ, BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ ÖĞRETMENLİĞİ alan(lar)ında 1872. sıradasınız

duzceli81' Alıntı:
kardeşler heyecanla bilemedim maalesef araştırdım da şok oldum :x

ek :
KPSSP10 Puan Türünde 79,29575 puan ile BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLİĞİ, BİLGİSAYAR ÖĞRETMENLİĞİ, BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ ÖĞRETMENLİĞİ, BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ VE BİLİŞİM SİSTEMLERİ, BİLGİSAYAR VE KONTROL ÖĞRETMENLİĞİ, BİLİŞİM SİSTEMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ, BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ BÖLÜMÜ, BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ ÖĞRETMENLİĞİ alan(lar)ında 1872. sıradasınız
sonunda öğretmenliği olmayan alanlar formasyon almak zorunda onları katmasanda olur

arkadaşlar şimdi ilk önce ilk 10 bölümü topladım 1707. yim.

daha sonraki sadece 9 bölümü topladım 109.

1707+109=1816.

bundan daha da geriye gitmez sıralamam herhalde :? en kötü ihtimal olarak bunu düşünüyorum.
tabi önümde bulunan 1815 kişinin formasyon sorunu olabilir, tercih yapmayabilir... inşallah atama sayısı yüksek olur...

Hocam moral bozmak istemem ama, Bilgisayar ve öğretim teknolojileri eğitimi - Bilgisayar ve öğretim teknolojileri öğretimi diye iki bölüm daha var.. Bunlar da BÖTE'nin farklı üniversitelerdeki farklı isimleri. Bunları da kattığınızda 21 bölüm oluyor hesaba katmanız gereken. :verymad:

KurtalanExpress' Alıntı:
Hocam moral bozmak istemem ama, Bilgisayar ve öğretim teknolojileri eğitimi - Bilgisayar ve öğretim teknolojileri öğretimi diye iki bölüm daha var.. Bunlar da BÖTE'nin farklı üniversitelerdeki farklı isimleri. Bunları da kattığınızda 21 bölüm oluyor hesaba katmanız gereken. :verymad:

hocam + olarak 84 de bu bölümlerden var. etti 1816+84=1900. yok mu arttıran!!!! :verymad: :scared:

Geri