Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

2014 tdi passatım satılık

Konu, 'Sosyal Kültürel Eğlence Spor ve Otomobil Forumu' kısmında keyloger tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. keyloger

keyloger Seçkin Üye Seçkin Üye

hkarismaz ve client bunu beğendi.
  2. client

client Site Gezgini

aracınız güzel, manuel olması avantaj çünkü dsg otomatik şanzumanlarda çok ciddi sorunlar duyuyoruz etrafımızdan. şuan bu aracın ederi 195-200 bin. bu rakamlara biniciye çok rahat gider.

keyloger bunu beğendi.
  3. keyloger

Galericiler o fiyati verdi vermedim ben hocam, ama tabiki mal musteriye satilir piyasasini takip ediyorum, hayirlisi olsun.

4. keyloger

Yabanciya gitmesin

5. keyloger

6. g.cetin.66

g.cetin.66 Süper Üye Süper Üye

Tavsiyem yaza kadar satma kullan hocam yaza dogru rahat istedigin fiyata satarsin yoksa mecburen herhafya 3 er 5 er binlira dusmek zorunda kalirsin.kredi faizlerin yuksekligi .
    2.eldeki yogun patlama durgunluga sebep oldu.ben 2.el aracimi satarsam gidip 2.ele malesef suanda pesin param olmazsa gidip 2.ele vermem.sifira yonlenirim ki suan bayilerde markasina gore emin olun catir catir sifirlar satiliyor .bazi bayiler sifir araclari daha kapiya koymadan satiyir ama bahsettiginiz markanin bayisine de gittim agzina kadar 2.eli ve sifiri var malesef marka olarak yuksek mebla bunlar.markaya lafim yok.galeriler agzina kadar araba dolu ama satmak.mesele degil onlara cunki yaza dogru nasilsa satilcak diyorlar

7. mesafeli

mesafeli Seçkin Üye Seçkin Üye

Benim bi arkadaş 2018 kadjarını satılığa çıkardı geçen hafta. Üstelik yurtdışı işi çıktığı için piyasasının 20 bin tl altını yazdı. Daha arayan yok dedi sabah. Öyle bir piyasa olmuş

8. erakcora

erakcora Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

Piyasa durgun, fiyatlar olması gereken yere geliyor gibi. Piyasa şişmişti malumunuz.

9. client

client Site Gezgini

bu yıla mahsus değil piyasa durgunluğu, her sene aralık-şubat arası 2. el durağanlaşır, bu yıl bir tık fazladır pandemiden dolayı yavaşlama. bahar gelsin, normalleşmede başlarsa piyasa açılır.

10. keyloger

Bence de şuan piyasa inanılmaz durgun, çevremde araçlarını satmak isteyen arkadaşlarım var ama kimse satamıyor. Hepsi birbirine bağlı bence, ben satacam ki yenisini alacam, ben alacam ki aldığım kişi de kendisininkini değiştirecek.

11. azaz

azaz Seçkin Üye Seçkin Üye

Galericilerin verdiği fiyata inmişssin hocam. Ama bu fiyata da zor. Millette para yok.

12. keyloger

Alacagim aracin fiyati dustukce ben de indiriyorum. Erken satip risk almak istemedim, satamazsam binmeye devam ederim aracimdan memnunum. Evet millette para yok bencede takipteyim piyasayi satilan arac pek yok.

13. spider23

spider23 Süper Üye Süper Üye

arkadaşlar bu işin katalizörü KREDİ FAİZLERİ; bizim millet faizi ucuz buldu mu etikete bile bakmaz ;kafasına yatan aracı alır geçer...5 senede öder...ama faizler arttı mı millet isteksizleşiyor.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal