2014000156 nolu Eğitimde FATİH Projesi

Kodla Büyü

deu_35

Aktif Üye
arkadaşlar ilgili birim de onaylamış sadece hizmet içi eğitimin onayı kalmış. o da onaylar mı sizce? onaylarsa antalyadaki seminerde nerede kalacaz yol msrafları nasıl olacak bilgi verirseniz çok sevinirim.

Kardeş ben tableti aldığımdan beri her hafta hemen hemen reset atıyom
şimdi de attım ama eba şifrem doğru olduğu halde kayıt hatası geliyo.
hoca tekrar tatilde iken bana şifre verebilir mi? :verymad:

deu_35' Alıntı:
arkadaşlar ilgili birim de onaylamış sadece hizmet içi eğitimin onayı kalmış. o da onaylar mı sizce? onaylarsa antalyadaki seminerde nerede kalacaz yol msrafları nasıl olacak bilgi verirseniz çok sevinirim.
hizmet-ici-egitim-kurslari-f289/hizmetici-son-onay-tarihi-problemi-t124457.html
bildiğim kadarıyla;
hasan' Alıntı:
...

Para meselesi; Gidiş-Geliş cepten.. diğerlerini kaldığın yerden veresiye....
Eğer 4/1 ve daha kıdemliysen buna dair belge götüreceksin. Eğer değilsen gereği yok. Görevli izinli olduğun için okuldaki ücretini sanki varmışsın gibi alırsın. Hesap numaranı -iban ı veriyorsun. 1-2 ay içinde yatıyor. Eğer kurs merkezinde yatılı olarak kalıp 3 öğün yemek vs yersen bunlar gelen paradan düşüyorlar, ... geri kalanı yatırıyorlar...
Şöyle söyleyeyim, bana 1 ay sonra 230 tl civarı yatmıştı. 4 gece+hergün 3 öğün yemek masraflarını düşmüş hali.. Bazı arkdaşlar hep dışarıda yediler.. onlara yatan para arttı.. Birde mesafeye göre değişirbiliyor.... Otobüs biletini yada gittin şehirle senin şehir arasındaki rayic bedel belgesini götürebilirisin... Tabi bunu yanlışlık varsa götürürsün. http://mebk12.meb.gov.tr/meb_iys_dosyal ... 30753.html Bu rakamlar Aksaraydaki Kurs için... Yani devlet evden otogara taksi paranı, otobüs paranı, otogardan kurs merkezine taksi paranı , sonra yatma paranı ve yemek paranı, sonra kursdan otogara taksi paranı, otobüs paranı, otogardan eve taksi paranı veriyor.... taksi parsı:15 tl :)
Yani para konusunda kafan rahat olsun.. tabi uçakla gidersen o başka.. ......

Geri