2015 ağustos s.online, türksat,ttnet,vodafone fiber tavsiye

Kodla Büyü

beyazgolge

Süper Üye
Süper Üye
Internet bağlantısı için bir alternatif arıyorum daha önce açılan konular eski tarihli olduğu için tekrardan bi başlık açtım sikayet sitelerini okuyunca hiçbirine 24 ay taahüt veresim gelmiyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum tskler

hocam ben turksat uydunet kullaniyorum sinirsiz akn 25 gb 10mbit tek basima kullaniyorum aylik 29 tl bir kurus fazla gelmiyor 24 ay taahhut verdim olsaydi 48 ay verirdim ttnetten agzi yanan birisi olarak bunu soyluyorum turksat varsa bence digerlerini dusunme bile

ttnet firmasını kendimce protesto ettiğim için önce dsmart net sonra da superonline fiber internet kullanmaya başladım. her iki firmayı da 2 seneden fazladır kullandım. şu anda superonline taahhüdüm devam ediyor. ilk başlarda bir iki sorun yaşadım iki firmayla da ancak bu sorunları tehdit edince hemen hallediyorlar..
eğer altyapınız destekliyorsa fiber interneti şiddetle öneririm.

not: superonline adil kullanım kotasını aşınca hız düşürmedi şimdiye kadar hiç.. her ay 200- 300 gb arası indirme yaparım..

Ekli dosyalar

• s.jpg
    s.jpg
    52.2 KB · Görüntüleme: 802
superonline fiber interneti tavsiye ederim.
ttnetten kat ve kat iyi.
Ama AKK olayını bende hemen devreye sokuyorlar. 100 gb. geçtiğimde hemen hız düşüyor.

Apartmanda 4 daıre almayı dusunuyoruz. En uygunu AKK sız superonlıne 25 mbps 99 tl. 4 daıre kullanacagımız ıcın AKK sız bır paket lazım. Bu konuda baska onerısı olan arkadas var mı?

Süper online mantıklı geliyor ama kiracı olunca ve 24 ay taahüt birde 3ay bedeli 27 ay yani bu süre de ev değiştirecek olsam bu hizmeti alabileceğim bir ev bulmam gerekecek o biraz düşündürüyor uydu net için binadan bir kişinin Müdürlüğe başvurması gerekiyormuş

Geri