2015 Ocak-Haziran Eğitici(Fatih) Görevlendirilmesi:

Kodla Büyü
Fatih kursu ile ilgili olarak benim bildiğim; kurs saatini mesai saatlerin dışında olarak onay yazısı alındığında ücret alındığını biliyorum....

Değerli meslektaşlarım

1-Bu eğitimi aldığımızda kurs açmak gibi bir mecburiyetimiz var mı?
2- bu eğitim ile kaç saate kadar kurs açabiliyoruz ve ücreti ne kadar oluyor.

kolaylıklar dilerim.,

eğer il/ilçe mem de görevli iseniz mecbursunuz hocam. ayda en fazla 2 kurs diye biliyorum, ücreti; eğer il/ilçe de görevli değilseniz alabilmeniz lazım.

İlçelerde görevli arkadaşlardan bu konuda açıklayıcı anlatımlara ihtiyaç duyulmaktadır. :?: :?: :?: :?:

aydınDr' Alıntı:
Değerli meslektaşlarım

kolaylıklar dilerim.,

1. Bakanlık oluru ile Fatih eğitmeni olarak ilçe Milli Eğitimde veya Uzemde (uzaktan eğitim merkezi) görevliyseniz. Kurs açmak zorundasınız. Mesai saatleri içinde açılan kurslardan ücret alamazsınız. Eğer görevli olduğunuz sürede kurs açmazsanız, bir sonraki görevlendirme periyodunda görev vermezler.
2. Bakanlık oluru ile Fatih eğitmeni olarak ilçe Milli Eğitimde veya Uzemde (uzaktan eğitim merkezi) görevli değilseniz. Fatih Projesi Eğitimde teknoloji kursunu ve üzerine güncelleme eğitimini aldıysanız. O ilçede sizin kurs açmanıza ihtiyaç duyuluyorsa kurs açabilirsiniz. Açtığınız kursun ücretini mesai içi veya dışına bakılmaksızın alabilirsiniz. Fatih Projesinde Eğitimde teknoloji kursu 30 saattir. 30 saatlik kurs ücreti alabilirsiniz.

net008' Alıntı:
aydınDr' Alıntı:
Değerli meslektaşlarım

kolaylıklar dilerim.,

1. Bakanlık oluru ile Fatih eğitmeni olarak ilçe Milli Eğitimde veya Uzemde (uzaktan eğitim merkezi) görevliyseniz. Kurs açmak zorundasınız. Mesai saatleri içinde açılan kurslardan ücret alamazsınız. Eğer görevli olduğunuz sürede kurs açmazsanız, bir sonraki görevlendirme periyodunda görev vermezler.
2. Bakanlık oluru ile Fatih eğitmeni olarak ilçe Milli Eğitimde veya Uzemde (uzaktan eğitim merkezi) görevli değilseniz. Fatih Projesi Eğitimde teknoloji kursunu ve üzerine güncelleme eğitimini aldıysanız. O ilçede sizin kurs açmanıza ihtiyaç duyuluyorsa kurs açabilirsiniz. Açtığınız kursun ücretini mesai içi veya dışına bakılmaksızın alabilirsiniz. Fatih Projesinde Eğitimde teknoloji kursu 30 saattir. 30 saatlik kurs ücreti alabilirsiniz.

Fatih projesi ilçe koordinatörü olarak görevlendirilen biri bu kursları vermek zorunda mıdır.

aydınDr' Alıntı:
net008' Alıntı:
aydınDr' Alıntı:
Değerli meslektaşlarım

kolaylıklar dilerim.,

Fatih projesi ilçe koordinatörü olarak görevlendirilen biri bu kursları vermek zorunda mıdır.

Bakanlık oluru ile görevlendirildiyseniz bu kursları vermek zorundasınız. Sanırım sizi kaymakamlık oluru ile görevlendirmişler. En iyisi bulunduğunuz ildeki koordinatöre ulaşmaya çalışınız hocam.

Fatih projesi ilçe koordinatörünün sorumlulukları nedir hocam,
ilçe memde hangi işlemleri yürütmek ile sorumlu ve görevlidir.

Geri