2015 Temmuz-Aralık Eğitici(Fatih) Görevlendirilmesi:

Kodla Büyü

caylakcekirge

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
2015 yılı II. dönem Eğitici(Fatih) eğitmeni görevlendirme ile ilgili mail geldi:
-----------------------------------------
2015 Temmuz-Aralık dönemi için il/ilçe milli eğitim müdürlüklerinde görevlendirilecek “Fatih Projesi Eğitmenleri”ne yönelik görevlendirme talep yazısı illere gönderilmiştir. Görev almak isteyen arkadaşlar milli eğitim müdürlüklerine başvurabilirler. İllerin talep alıp bakanlığa göndermesi için son tarih 15 Haziran Pazartesi günüdür.
-----------------------------------------
Şimdiden görev isteyecek arkadaşlara hayırlı olsun...

görev nedir :eek:
Temmuz-Aralık dönemi için o zaman görev istesek seneye okulda olamayacak mıyız hocalarım?

klebsiella' Alıntı:
görev nedir :eek:
Temmuz-Aralık dönemi için o zaman görev istesek seneye okulda olamayacak mıyız hocalarım?
Milli eğitim bünyesinde çalışacaksınız hocam. Yeri geldiğinde il veya ilçe de görev yapan öğretmenlere teknolojiyi kullanım kursu vereceksiniz. Okul da derslere girmiyorsunuz.

FATİH PROJESİ BİZE YENİ GELDİ DAHA AKILLI TAHTALAR TAKILMADI...FAKAT ALT YAPISI HAZIR... BEN BAŞVURABİLİR MİYİM....

karçiçeği' Alıntı:
FATİH PROJESİ BİZE YİNE GELDİ DAHA AKILLI TAHTALAR TAKILMADI...FAKAT ALT YAPISI HAZIR... BEN BAŞVURABİLİR MİYİM....

Fatih Eğitmeniyseniz başvurabilirsiniz. il BT koordinatörünüzle görüşmeniz daha iyi olur

ilçede tek sertifikalı benim bende ilçe memde calışmam 18 saat için degmez zira btr ile zaten alınıyor pasa pasa tatilimi yaparım iyi dusunmek lazım yorucu bir iş zira

Sayın hocam,

hizmet içi eğitim düzenleyeceğiniz için kurs saati kadar ek ders ücreti alabileceğinizi düşünmekteyim.

kolaylıklar dilerim.

fatih projesi eğitmenleri verdikleri kurslardan ek ders alamıyorlar hocam. Sadece 18 saat ek ders alırlar. Fatih Projesinin il ve/veya ilcede yürütülmesini sağlarlar. Bazı Merkezi eğitimlerde öncelik sahibidirler. Tahta ve altyapının (ikisi birlikte) kurulu olduğu okul öğretmenlerine Fatih Projesi Eğitimde Teknoloji Kullanımı kursu verirler.

Hocam egitmenler verdikleri bazi kurslarin ucretini alabiliyor lar.kursu mesai saatleri disinda gostererek ve vererek

alonecan' Alıntı:
Hocam egitmenler verdikleri bazi kurslarin ucretini alabiliyor lar.kursu mesai saatleri disinda gostererek ve vererek

Hayır hocam kim yapıyorsa yanlış yapıyor. Eğiticilerin mesaisi hangi saatte olursa olsun kursla sınırlıdır. Kursu olduğu gün mesaiye gitmez. O yüzden 2. bir ekdersi alması da mümkün değildir.

Görevlendirme isteyip daha sonra tayini çıkanlar ne yapacak bu durumda? Gittiğimiz yer için ayrı bir görevlendirme isteyebilir mıyız?

Geri