2015000024 - Eğitimde FATİH Projesi (Pardus Kullanımı) Kursu

Kodla Büyü

omd

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Arkadaşlar 4. onay olan birim onayı çıkmış bana. Sanırım hizmetiçi eğitime kabul edildim. 5. Onay da gelir. Başka kimlerin onaylandı bu kurs?

daha önce almış olduğunuz bi kurs var mıydı hocam? neye göre seçiyorlar anlamadım, 2 kursumda reddedildi

2015 yılı içerisinde merkezi faaliyete katıldığınız için. reddedildi diyor. ya ne iştir bu sadece medya okuryazarlığı ve fatih güncelleme eğitimine başvurdum.

Daha önce geçen sene aldığım fatih projesi altyapı eğitimi vardı merkezi. Fatihle ilgili başka yok.

omd' Alıntı:
Daha önce geçen sene aldığım fatih projesi altyapı eğitimi vardı merkezi. Fatihle ilgili başka yok.
bende sadece "Eğitimde FATİH Projesi (Teknoloji Kullanımı) Kursu" nu aldım..2 tane pardus e başvurdum ikiside reddedildi...

Tevafuktur ben de geçen senelerde birkaç kez başvurmuş kabul edilmemiştim. Nedense son üç dört senedir yılda bir resen çıkıyordu. İlk kez isteğim üzerine denk geldi.

349 kişiden 20 kişinin içine girmişiz :) Şanslıymışız.

Ben biletlerimi aldım. Önce İstanbul'a geçeceğim. Pazar günü akşama doğru enstitüye giriş yaparım.

emailleri yollamışlar :) Kursta görüşürüz millet.

pardus ile ilgili eğitim olduğu zaman buradan bilgilendirebilirmisiniz arkadaşlar rice etsem, birde yakında pardus 3D eğitimleri başlayacak, merakla bekliyorum. :wink:

Valla torpil yok başkan :) Yalova Çınarcık'ta kurs. 349 kişi içinden ya nasip dedim başvurdum çıktı :D

mart ayı başvuru yapan var mı yalovadaki pardus kursuna katılacaklar? onay - red durumları nedir. şuan benim ki değerlendirme aşamasında görünüyor

Geri