2015000053 FATİH Projesi - Ağ Altyapısı Semineri UZAKTAN EGI

Kodla Büyü

ylmzyklmz

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar,
Başvurum onaylanmış, ptesi başlıyoe ve 24 mayısa kadar devam edecek. Uzaktan eğitim ile yapılacak.
Okula gitmek şart mı ,acaba izinlimiyiz , bu konuda bilgisi olan var mı?

Mebbis üzerinden yapılacak, daha önce başvurmuştuk kabul edilmiş, şuan başvuru alınmıyor diye biliyorum

lms ye girip sadece giriş yapmanız yeterli eğitim hala açılmamıs.zaten zaman kavramı yok arkadaslar gunduz okulda olursun aksam bos vaktınde evden ızler yada dınlersın .

g.cetin.66' Alıntı:
lms ye girip sadece giriş yapmanız yeterli eğitim hala açılmamıs.zaten zaman kavramı yok arkadaslar gunduz okulda olursun aksam bos vaktınde evden ızler yada dınlersın .
Hocam bu dediğiniz dışında herhangi bir şey yapmamıza gerek yok değil mi?

beni de okuldan aradılar 4 te.ilçe aramış pazartesi Ankara'da olacakmışım. gidip tebliğ alacakmışım. Kafanız mı güzel dedim.

ylmzyklmz' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar,
Başvurum onaylanmış, ptesi başlıyoe ve 24 mayısa kadar devam edecek. Uzaktan eğitim ile yapılacak.

Bilişim Öğretmenlerinin böyle sorular sorması komik geliyor arkadaşlar :)

afsinbey' Alıntı:
ylmzyklmz' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar,

Bilişim Öğretmenlerinin böyle sorular sorması komik geliyor arkadaşlar :)

yav he he, siz herşeyi süper biliyorsunuz, mükemmelisiniz.
arkadaş 3mbit interneti anlık 20-30 bilgisayar kullanıyor, yoksa bende biliyorum okulda izlemeyi.

Arkadaş bende onu diyorum işte, arada net olmayan bir durum var, okulda yada evde yada uzem de diye belirtilmemiş, okumayı öğrenin öyle gelin.
Gelen yazıda öğretmenlerin izinli/görevli olmasına dair bişeyde yok, sayın süper zeka beyfendi buna da cevap verirmisiniz.
Hangi yönetmeliğin hangi maddesine göre hareket edeceğiz, net cevap veriniz.

Uzaktan eğitim işte adı üstünde. İnternet olan herhangi bir yerden girebilirsin yani. Uzaktan eğitimde izinli sayılacağını düşündüğünü düşünememiştir yetkililer :)

Terkrar okursanız bu duruma ait hangi mevzuatta bilgi geçiyor yazın demiştim, madem çok iyi biliyorsunuz açıklayın bana, ben bilmiyorum siz öğretin.
Madem o kadar iyi öğretmensiniz bana bu durumun kanuni açıklamasını yazın.

Uzaktan eğitim LMS sistemi üzerinden yayınlanmayacak mı acaba ? Bende de hala gözükmüyor. Konu hakkında bilgisi olan var mı ?

hocam geç acılabılıyor lms uzerınden merak etmeyın bekleyelım bızde beklıyoruz.arada tarayıcıyı bıle temızledıgım oluyor huylanınca boyle oluyor :D

Arkadaşlar bir arkadaşıma mesaj gelmiş kursiyersiniz diye. Bu 2015000053 nolu seminer nedir ? Başvuru yapmadan gönderebilirler mi?
Acil bilgisi olan?

Mebbisten başvuru yapmış olması ve onaylanmış olması lazım, mebbisine bir baksın, kendisi başvurmamışsa bile fatih eğiticisi ise resen de almış olabilirler, onun dışında mesaj gelmemesi lazım.....

hocam banada mesaj geldi ben mebbisgten girip başvuru yapmıştım. şimdi lms sitemine girdim hala açmamışlar.

YAZEN' Alıntı:
Mebbisten başvuru yapmış olması ve onaylanmış olması lazım, mebbisine bir baksın, kendisi başvurmamışsa bile fatih eğiticisi ise resen de almış olabilirler, onun dışında mesaj gelmemesi lazım.....

Çok teşekkür ederim hocam. :+1:

Mebbis başvurum onaylanmış. Cumartesi günü LMS sistemine giriş yapmıştım. Halen daha eğitim tanımlanmış gözükmüyo, sizlerde de aynı problem var mı?

Geri