2015000053 FATİH Projesi - Ağ Altyapısı Semineri UZAKTAN EGI

Kodla Büyü
Aynı sorunlar şu an itibariyle devam ediyor.

1- Tüm eğitimi bitirmeme rağmen %50 gözüküyor.
2- 2 saat civarı eğitimde kalmama rağmen süre kısmında 1 dakika 20 sn.yazıyor.
3- Hadi yeni eğitimi anladık da Güncelleme eğitiminden ne istediniz :D Güncelleme eğitiminin birini %50 ye indirip süreyi 970 saat yaptı :D :D

hocam aynı problemleri yasadım.bakanlıgı aradık ulastık karsımıza çıkan bayanın dediklerini naklediyorum ,
Hocam sistem uzerınde arkadaslarımız calısmakta.Sizler girip eğitimlerinizi alınız orda gözükmesede veri tabanında kimin kaç saat ve % de kaçta olduğu bizde gözüküyor herhangi bir problem yok dedi.eğitimlerinizi tamamlayın dedi.Seminer oldugu için sınav olmayacakmış bilginize.listede adı olup eğitim açılmayanlar ise bir numara var o numaradan direk arayıp dahiliden bağlanıp tc lerini vererek sorunlarını çözdürebiliyorlar

g.cetin.66' Alıntı:
hocam aynı problemleri yasadım.bakanlıgı aradık ulastık karsımıza çıkan bayanın dediklerini naklediyorum ,
Hocam sistem uzerınde arkadaslarımız calısmakta.Sizler girip eğitimlerinizi alınız orda gözükmesede veri tabanında kimin kaç saat ve % de kaçta olduğu bizde gözüküyor herhangi bir problem yok dedi.eğitimlerinizi tamamlayın dedi.Seminer oldugu için sınav olmayacakmış bilginize.listede adı olup eğitim açılmayanlar ise bir numara var o numaradan direk arayıp dahiliden bağlanıp tc lerini vererek sorunlarını çözdürebiliyorlar
Nasıl yani sınav yok mu hocam? :roll:

Ben de %100 gözüküyor.Daha önce %50 görünüyordu bitirmeme rağmen son bölümü tekrardan açınca tamamlamış gözüktü

Ekli dosyalar

• fatih.jpg
    fatih.jpg
    54.4 KB · Görüntüleme: 1,116
mu_korkmaz' Alıntı:
Ben de %100 gözüküyor.Daha önce %50 görünüyordu bitirmeme rağmen son bölümü tekrardan açınca tamamlamış gözüktü
Ağ altyapı %100 oldu ama Fatih Projesi Eğitmenleri Güncelleme Eğitimi V2.0 (FPEGE) hala %50'de

Arkadaşlar ben pazartesi gününden beri giriyorum. sayfamda adınıza atanan herhangi bir eğitim yok diyor. yani hiçbir eğitim yüklenmemiş bana. sizce normal mi bu?

yuceur' Alıntı:
Arkadaşlar ben pazartesi gününden beri giriyorum. sayfamda adınıza atanan herhangi bir eğitim yok diyor. yani hiçbir eğitim yüklenmemiş bana. sizce normal mi bu?

Aynı dert bende de var acaba hizmetiçini arayıp işlem mi yaptıralım. Bir hocam buradan öyle yaptığını yazmış. Bu durumu yaşayan çok kişi var mı acaba

ben haziran bsvuru yaptıgım halde bana tanımlamıslardı daha sonra kaldırdılar şimdi görünmüyor

Yazılımla ilgili bir problem var anlaşılan. Hala bulunamamış olmasıda ayrı bir konu :D
Nesi zor anlamadım

benimde %100 oldu bugün iki gün önce bitir :-1: meme rağmen anlaşılan yazılımla ilgili

Ben de dün bitirdim.%50 tamamlandı görünüyordu ama bugün eğitim görünmüyor

g.cetin.66 hocam semineri önce açılıp sonra kapatılan arkadaşların yapması gereken bir işlem var mı?

caylakcekirge' Alıntı:
g.cetin.66 hocam semineri önce açılıp sonra kapatılan arkadaşların yapması gereken bir işlem var mı?

biz şöyle yaptık listede adı varsa bakanlık birimini telefonla arayıp tc leri verdik ilgilendiler

arkadaşlar giriş yapabiliyor musunuz eğitimi izlemek için bugün girilmiyor sisteme dün bişey yoktu

ders görünmüyordu aradım
ders göründü.
şimdi yine görünmüyor
bir var bir yok
doğru düzgün yürümüyor hiçbir iş

Bu akşam tamamladım eğitimi %100 görünüyor. Ancak daha önce tamamlamış olduğum Fatih projesi eğitmenleri güncelle eğitimi %50 de kaldı. Bu sıkıntıyı yaşanlar var mı?

sehzade84' Alıntı:
Bu akşam tamamladım eğitimi %100 görünüyor. Ancak daha önce tamamlamış olduğum Fatih projesi eğitmenleri güncelle eğitimi %50 de kaldı. Bu sıkıntıyı yaşanlar var mı?

bende aynı

Geri