2015000053 FATİH Projesi - Ağ Altyapısı Semineri UZAKTAN EGI

Kodla Büyü
YAZEN' Alıntı:
turhank' Alıntı:
sehzade84' Alıntı:
Bu akşam tamamladım eğitimi %100 görünüyor. Ancak daha önce tamamlamış olduğum Fatih projesi eğitmenleri güncelle eğitimi %50 de kaldı. Bu sıkıntıyı yaşanlar var mı?

bende aynı

Bende de aynı, yetkililerden bir açıklama bekliyoruz.... :D

aynı bende de ama zaten onu aldık sorun olmaz

Arkadaşlar iyi akşamlar, bu uzaktan eğitime genelde Bilişim Öğretmenleri mi alınıyor? Bizim okul müdürümüz alınmış, buda bir gariplik var mı?

sayın hocam,

Hizmet içi eğitim için başvuru şartlarında Fatih Projesi Eğitmenleri olarak belirtilmişti fakat başvuru yapan bir çok branşta arkadaşımızda bu eğitime katıldığı söylenmekte.

kolaylıklar dilerim.

aydınDr' Alıntı:
sayın hocam,

Hizmet içi eğitim için başvuru şartlarında Fatih Projesi Eğitmenleri olarak belirtilmişti fakat başvuru yapan bir çok branşta arkadaşımızda bu eğitime katıldığı söylenmekte.

kolaylıklar dilerim.
Sanırım okul müdürümüz re'sen alınmış. Ayrıca branşı çok alakasız.

Sayın hocalarım ben sayfa 42 ye kadar ilerlemiştim. fakat bugün girdim baştan başlatıyor. Tekrarmı izleyecem bunları. Bu sorunla karşılaşan oldumu.

Eğitimi bitirdim %100 tamamlandı gözüküyor ve sınav linki yok. Zaten sınavı da yokmuş. Ama rapor yazmak gerekiyor. Bu tarz seminer için raporda ne yazmamız gerekiyor. İçerikten mi bahsedeceğiz yoksa nasıl tamamlandı onu felan mı anlatacağız. Elinde örnek olan varsa paylaşırsa memnun olurum...

İlk bitirmemde benimde %50 idi burda bi arkadaş yazmıştı. Eğitimin son dersini tekrar açıp sonuna kadar beklenildiğinde %100 oluyor diye. denedim bende oldu %100 sizde deneyebilirsiniz.

alibahadir' Alıntı:
Eğitimi bitirdim %100 tamamlandı gözüküyor ve sınav linki yok. Zaten sınavı da yokmuş. Ama rapor yazmak gerekiyor. Bu tarz seminer için raporda ne yazmamız gerekiyor. İçerikten mi bahsedeceğiz yoksa nasıl tamamlandı onu felan mı anlatacağız. Elinde örnek olan varsa paylaşırsa memnun olurum...
O da nerden çıktı hocam?

İlçe mem den okula gelen yazıda yazıyordu. İdare hizmetiçi eğitim için rapor istiyor şimdi...

Arkadaşlar muayene kabul komisyonu üyeleri resen alındı yazıyor ama Red cevabı olarak yazıyor :)

5 tane eğitime başvurdum hepsi red.Uzaktan eğitim çıkar onada red. işin garip tarafı ben muayene komisyonundayım.

bana da mesaj geldi eğitime kursiyer olarak görevlendirildiniz diye. oysa giriş falan yapmamıştım lms'ye. 7 temmuza kadar sürecek diyor. ben haftaya gideceğim, düğün hazırlıkları var. bir de şimdi bunla mı uğraşacağım. alan arkadaşlar var mı, nasıl olacak? hangi saatlerde günde kaç saat ve toplamda kaç saat? teşekkürler arkadaşlar.

server06' Alıntı:
bana da mesaj geldi eğitime kursiyer olarak görevlendirildiniz diye. oysa giriş falan yapmamıştım lms'ye. 7 temmuza kadar sürecek diyor. ben haftaya gideceğim, düğün hazırlıkları var. bir de şimdi bunla mı uğraşacağım. alan arkadaşlar var mı, nasıl olacak? hangi saatlerde günde kaç saat ve toplamda kaç saat? teşekkürler arkadaşlar.
Arkadaşlar bu seminer hazır videoların izlenmesinden oluşuyor.İstediğin zaman girip izleyebilirsiniz,tüm videolar 1 saat 20 dakikada sürüyor.

conquest014' Alıntı:
server06' Alıntı:
Arkadaşlar bu seminer hazır videoların izlenmesinden oluşuyor.İstediğin zaman girip izleyebilirsiniz,tüm videolar 1 saat 20 dakikada sürüyor.
Hocam peki bu eğitimin sonunda bir sınav var mı?

Arkadaşlar bana da meb den mesaj geldi.. 22/06/2015 tarihindeki kursa kursiyer olarak görevlendirildiniz diye...bu saçmalık ne yawww.. başvurmadımki ben bu kursa.. ayrıca madem bu kursu alıcaz.. okula gitmemiz gerekiyor mu?

akif_van' Alıntı:
Arkadaşlar bana da meb den mesaj geldi.. 22/06/2015 tarihindeki kursa kursiyer olarak görevlendirildiniz diye...bu saçmalık ne yawww.. başvurmadımki ben bu kursa.. ayrıca madem bu kursu alıcaz.. okula gitmemiz gerekiyor mu?
Aynı mesaj bana da geldi hocam başvuru yapmamıştım. Mebbiste Hizmetiçi Eğitim kısmında duyuru olarak uzaktan eğitim olduğu yazıyor.

study' Alıntı:
conquest014' Alıntı:
server06' Alıntı:
Hocam peki bu eğitimin sonunda bir sınav var mı?
Sınav yok hocam,mebbis e de işlemediler daha 1 ay geçmesine rağmen.

Ağ Altyapı semineri uzaktan eğitimini daha önce almıştım. Biraz önce 2015000130 numaralı Hizmetiçi eğitim faaliyetine kursiyer olarak görevlendirildiniz diye mesaj geldi. Bunun hakkında bilgisa olan var mı?

bana da geldi az önce. mebbis ten baktım. faaliyet ili bakanlık yazıyor. benim il dışına tayinim çıkmıştı dün de eşimin özür grubundan çıktı. gidip ev tutcam taşıncam peşine bayram var ne eğitimi bu ya. kafalarına göre niye iş yapıyorlar ki. 20 sine kadar sürecekmiş bir de. uzaktan eğitim falan yazısı göremedim ben mebbiste.

Geri