2015000053 FATİH Projesi - Ağ Altyapısı Semineri UZAKTAN EGI

Kodla Büyü
Aynı mesaj banada geldi..Bilgisi olan varsa paylaşalım lütfen...Bende başvuru yapmamıştım bu arada...

Mebbis de faaliyet tipi merkezi , faaliyet ili= bakanlık , faaliyet ilçesi =merkezi teşkilat , faaliyet yeri= " " yazıyor...Umarım uzaktan eğitim ile olur..

Aynı mesaj bana da geldi az önce arkadaşlar.
Ama işin garip tarafı ben böyle bir başvuruda bulunmamıştım.
İşin detayını bilen var mı acaba ?

syangela' Alıntı:
yöneticilere gelmiş bu mesaj. bir bir arıyorlar.

hocam ben yönetici değilim. bana da gelmiş. başvuru falan da yapmadım. ayrıntılı bilgi de yok.
bilgisi olan paylaşırsa seviniriz.

tam olarak nerede bu eğitim. uzaktan olma ihtimali yüksektir bence de çünkü ne adres var ne saat

2015000130 nolu eğitim uzaktan eğitimdir, kurum mudurleri alt yapı komisyon başkanları oldukları için bu eğitime dahil olurlar... komisyon uyeleri, ya da bilişmciler de doğal olarak

inikat' Alıntı:
syangela' Alıntı:
yöneticilere gelmiş bu mesaj. bir bir arıyorlar.

hocam ben yönetici değilim. bana da gelmiş. başvuru falan da yapmadım. ayrıntılı bilgi de yok.
bilgisi olan paylaşırsa seviniriz.

tam olarak nerede bu eğitim. uzaktan olma ihtimali yüksektir bence de çünkü ne adres var ne saat

Bende yönetici değilim hatta yöneticilikle alkalı olduğunu düşünmüyorum bana uzaktan olacak gibi geliyor.

Az önce bana da mesaj geldi, idareci arkadaşları aradım, sanırım onlar yazmışlar :? Uzaktan eğitim olacağını söylediler. Mebbis hizmetiçi eğitim modülünü kontrol ettiğimde "Başvuruyla Alındı" yazıyor dün tarihli. Kurs yeri belli değil, bunun belli olmaması uzaktan eğitim olma ihtimalini çok çok güçlendiriyor. Burada önceki mesajları okuduğumda sanırım sınavı da yok ve toplamda birbuçuk saatlik videolardan bahsediliyor. O zaman neden 20 Eylüle kadar sürüyor görünmekte? Ayrıca EBA'ya girdiğimde adıma tanımlı eğitim henüz yok...

Aslında daha önceden bu eğitime katılmış arkadaşlardan birisi tüm detayları yeni bir konu başlığı altında anlatsa da yeni girecekler ve bilgisi olmayanlar buradaki tecrübelerden faydalansalar...

eğitim eba da olmayabilir, akademi meb de açabilirler , eğitim ıkı hfta surer, istediğinz zaman, istediğiniz yerde izlersiniz. bazen tekrar izlersiniz vs. o yuzden zaman uzun tutulur ,

ben il dışından yeni okul değiştirdim. komisyon seçimi falan olmadı ama idareciler haberim olmadan yazmışlardır olabilir.

Arkadaşlar bu farih projesi ağ alt yapısı ile ilgili uzaktan eğitime bir kere giriş yaptım ve unuttum. Süre dolmuş tamamlayamadım.ne yapmalıyım bir bilginiz var mı?

Arkadaşlar bu uzaktan kursları bitirenler için mebbiste katılım belgesi veya başarı belgesi aldı yazıyor. Uzaktan eğitim alıp hiç belge alan var mı? Sadece yazmış olmak için mi yazmışlar?

Sayın hocam,

daha önce katılanların da herhangi bir yazılı belge aldıklarını düşünmüyorum. eğer katılmış olduğunuz eğitim sonucu mebbise işlenmişse yeterli olacaktır.

saygılar.

sayın hocam,

öncelikli olarak btr görevinizde başarılar dilerim.
Hizmet içi eğitim 2015 planlamasında tamamlanmış, kaldırılmış veya resen alımlar olduğu için bu eğitimi başvuru sayfasından göremeyebilirsiniz.

Kolaylıklar dilerim.

bizim okula da yazı gelmiş ağ altyapı seminerine öğretmenlerin hepsi katılsın diye . katılmayanlar için bı sıkıntı filan oluyor mu yada alırsak artısı ne hocalarım daha önce alan arkadaşlar

Bu ay alan arkadaş varmı acaba..? 3 gündür bu saatlerde girmeye çalışıyorum ama kaplumbağa hızında giriyor ve maalesef sayfa açılmıyor.. :x
Sizde durum nedir arkadaşlar açabiliyormusunuz..?
2016000057
2016000058
faaliyetlerini beraber seçtim ikiside onaylandı ama sistem açılmıyor bu ne iş yaa..? :x

ordinaryus' Alıntı:
Bu ay alan arkadaş varmı acaba..? 3 gündür bu saatlerde girmeye çalışıyorum ama kaplumbağa hızında giriyor ve maalesef sayfa açılmıyor.. :x
2016000057
2016000058
faaliyetlerini beraber seçtim ikiside onaylandı ama sistem açılmıyor bu ne iş yaa..? :x

Ben aldım hocam dün tamamladım, Fatih projesi Ağ Alt Yapısı Seminerini...

ordinaryus' Alıntı:
2016000057
2016000058

Ben de dün bitirdim hocam. Akşam 7-8 saatlerinde, sıkıntı yoktu.

Sayin hocam
Almis olduğunuz eğitim seminer olarak geçtiği için eğitim sonucunda bir sinava tabi tutulmazsiniz
Iyi çalışmalar

Geri