2015000121 - Bilgisayar - Android Programlama Kursu hakkında

Kodla Büyü

YAZEN

Aktif Üye
Merhaba Arkadaşlar, 2015000121 - Bilgisayar - Android Programlama Kursu (Erzurum-Aziziye-03-07/08/2015 ) 4. onay verilmiş bana, bu kursu alan veya kurs içeriği ile ilgili bilgi verebilecek olan var mı. Böte mezunuyum kurs başvuru şartlarında Fatih eğitmeni olmak dendiği için başvurdum ama kursun adında geçen o programlama kelimesi biraz kafa karıştırdı malum biz bötelilerin fazla programlama bilgisi yok, kursta zorlanır mıyız, bilgisi olan paylaşırsa sevinirim, Teşekkürler.

:) hocam programlama kelimesi kafanı karıştırdıysa niye yazdın kursu :) şaka bir yana kursta büyük ihtimalle java ile uygulama geliştirme gösterirler (daha önceki kursta bu şekilde yapılmıştı). ide olarak da eclipse kullanırsınız. tavsiyem gitmeden önce eclipse+java+android sdk kurulum konularına bakmanız. kurulumlarını yapıp çalıştırmak bazen sıkıntı yaratabiliyor.

Şimdiden hayırlı olsun, kursta yaptıklarınızı (eğitim içeriği, varsa doküman vs) burada paylaşırsanız sevinirim.

İyi çalışmalar.

YAZEN' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar, 2015000121 - Bilgisayar - Android Programlama Kursu (Erzurum-Aziziye-03-07/08/2015 ) 4. onay verilmiş bana, bu kursu alan veya kurs içeriği ile ilgili bilgi verebilecek olan var mı. Böte mezunuyum kurs başvuru şartlarında Fatih eğitmeni olmak dendiği için başvurdum ama kursun adında geçen o programlama kelimesi biraz kafa karıştırdı malum biz bötelilerin fazla programlama bilgisi yok, kursta zorlanır mıyız, bilgisi olan paylaşırsa sevinirim, Teşekkürler.

bu kursları nereden görebiliyoruz, nasıl başvuru yapıyoruz, mebbis üzerinden mi?

4. onay banada verilmiş.5. Onayda Red verilmez ise bende katalıcagım insallah. Android ile ilgili benimde hiç bir bilgim yok. Kurs sayesinde bir yerlerden başlayacagız insallah

zodiac' Alıntı:
YAZEN' Alıntı:

bu kursları nereden görebiliyoruz, nasıl başvuru yapıyoruz, mebbis üzerinden mi?

Hocam Mebbis te Hizmet içi Eğitim Modülünde 2015 kurslarını görüntüle diyorsunuz oradan istediğinize daha doğrusu size uygun olana başvuruyorsunuz.

mutlu112' Alıntı:
4. onay banada verilmiş.5. Onayda Red verilmez ise bende katalıcagım insallah. Android ile ilgili benimde hiç bir bilgim yok. Kurs sayesinde bir yerlerden başlayacagız insallah

oh be bilmeyen bir arkadaşım oldu biraz rahatladım :D Bekleyelim bakalım 5. onay gelir büyük ihtimalle, bu arada kurs ile ilgili bulduğum tek doküman aşağıda bir bakın isterseniz...

Ekli dosyalar

• Bilgisayar - Yazılım Geliştirme (Android Programlama) Kursu 30 saat.rar
    22.5 KB · Görüntüleme: 164
android programlama kurslarına konulan fatih eğitmenliği şartının mantığı nedir? bilen varsa açıklayabilir mi acaba?

Cevap vermeyecektim ama kendimi tutamadım. Ya arkadaş BÖTE mezunuyum deyip fazla programlama bilgimiz yok diye diye TEF lilerle düşman ettiniz bizi ondan sonra bir kefeye konmuyoruz. Daha kursun içeriği hakkında bilgin yoksa bu sizin zaafınız sayın hocam kendimi geliştirmekte acizseniz yazmayın foruma bilgilendirme amaçlı bile olsa.
Hangi üniversite hangi bölüm mezunu olmak bilgi düzeyini ölçmez, sizin kendinizi ne kadar geliştirdiğiniz ölçer.

Geri